Loading...

Pierwszy raz | Forum Nowenny Pompejańskiej

Bozena
Bozena Lip 29 '13, 06:38
Witam. Nie znalam Nowenny Pompejanskiej. Dowiedzialam sie o tej modlitwie od serecznej kolezanki kiedy dzialy sie w mojej rodzinie straszne rzeczy. Nie wiedzielismy co robic. Prosilam Matko Boza pomoz nam bo zginiemy. Choroba, niepomyslne wydarzenia w Rodzinie. Modlilismy sie oboje z mezem. Powoli, bardzo powoli prostuja sie sprawy. Wychodza na jaw zapomniane, tak jakby rzucone w kat sprawy. Wazne sprawy. Nie powiem, ze wszystko jest perfect bo sama jeszcze tego nie wiem. Zaufalismy Bogu, bo jak inaczej. A komu jesli nie jemu? Widze, ze zmienia sie na dobre na wielu plaszczyznach. I to nie sa zarty. sa na to twarde dowody. Obiecalam sobie, ze bez wzgledu na wszystko bede mowic Nowenne Pompejanska do konca swego zycia. Mowie o tej modlitwie i jej cudownym dzialaniu wszystkim. Kto zechce skorzysta z niej. Szczesc Boze.

klaudia
klaudia Oct 17 '13, 00:28
Ja jestem w trakcie modlitwy dziekczynnej. Moja prosba jak dotad takze nie zostala wysuchana, ale otrzymalam wiele łask , o ktorych nawet mi sie nie snilo. Za nie wiec dziekuje i mam nadzieje ze sa one poczatkiem spelnienia mojej prosby. Staram sie byc cierpliwa, nie bardzo mi to wychodzi ale sie staram, choc bardzo mi zalezy. Mam nadzieje ze i ty znajdziesz cierpliwosc i zaufanie, bo nie mozna watpic- tyle wiem. Modlitwa takze zalezy od tego jak prosisz o spelnienie prosby, bo moim zdaniem miedzy prosba a wymaganiem jest cienka granica.
Strony: « 1 2