Loading...

Łaska Maryji za sprawą Nowenny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Marta
Marta Cze 16 '13, 15:53
Moi drodzy..nie sposób przemilczeć mi działania Maryji w moim życiu za sprawą nowenny. Na początku roku straciłam pracę po miesiącach wielu szykan i nieprzyjemnego klimatu. Dodatkowo zaangażowałam się emocjonalnie w relacje z człowiekiem, który jej nieodwzajemniał i pracował w tym samym miejscu. Strata tej pracy i tej relacji była dla mnie wielkim wstrząsem. Zostałam zupełnie bez prespektyw z przysłowiowym niczym, bez żadnego "ludzkiego" punktu oparcia - na szczęście w moim życiu był już od jakiegoś czasu Pan i dramatyzm mojego położenia skłonił mnie do podjęcia Nowenny (wcześniej też próbowałam lecz nie wytrwałam). Efekt był powalający - spełniły się moje największe aspiracje zawodowe, powstała sytuacja gdy wręcz mogłam przebierać w bardzo dobrych ofertach. Wszystko to za wstawiennictwem Maryji - Matki Pięknej Miłości. Zrozpaczeni proście ją o pomoc - niezawodnie pomoże
Asia
Asia Cze 20 '13, 00:37
Czytanie takich świadectw bardzo pomaga...wiesz, ja sama zaczynałam Nowennę trzy razy i dopiero teraz czuję że odmawiam ją tak jak trzeba, z takim nastawieniem w sercu jak trzeba. Bałam się, że się nic nie stanie, ale już od początku wszystko to, co szło nie tak idzie jakoś tak lekko! Sama nie wiem jak to wyjaśnić, ale w pracy, gdziekolwiek wszystko układa się łatwiej. Wierzę, że moja intencja zostanie wysłuchana, a nawet jeśli nie - cóż, nie będzie łatwo ale spokój duszy jaki daje Nowenna już teraz jest bezcenny.