Loading...

Intencja kolejenej nowenny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Weronika
Weronika Lip 10 '13, 12:36
Za kilka dni koncze moja pierwsza nowenne pompejanska, a sprawa w ktorej sie modle roztrzygnie sie ostatecznie za jakies trzy tygodnie. Chce zaczac kolejna nowenne, tylko mam teraz maly problem: czy rozpoczac kolejna nowenne w tej samej intencji, czy poczekac te trzy tygodnie az sie sprawa roztrzygnie i wtedy zaczac nowenne w innej intencji. Modle sie o dobra prace i w sumie wszystko jest na najlepszej drodze, ale np. jesli teraz jej nie dostane to do konca wakacji nie bede niczego szukac, a bede odmawiac kolejna nowenne w intencji pracy, wiec to troche byloby tak, ze prosze o cos a sama nic nie robie w tym kierunku by to otrzymac. Dlatego nie wiem czy odczekac te 3 tygodnie i wtedy ruszyc z nowa intencja, czy mimo wszystko zaczac druga nowenne w intencji pracy, nawet gdy nie wiem czy teraz ja otrzymam i do konca sierpnia szukac nie bede. Ufam jednak, ze Matka Boza wyslucha i dostane ta prace!!!!!!!!!!!!!!! :)...Wdzeczna bede za pomoc
Besia
Besia Lip 10 '13, 13:19

No to masz dylemat Weroniko ,tak myślę co ja bym zrobiła nie chcę Ci nic narzucać ,ale myślę ,ze zaufała bym Mateczce tym bardziej ,że piszesz ,że sprawa jest na dobrej drodze .Wierzę ,że otrzymasz tą pracę:)))).Oczywiście jak masz inną intencję to bym zaczęła NP w tej drugiej intencji .

Pozdrawiam serdecznie .

Edytowany przez Besia Lip 10 '13, 13:25
Maria
Maria Lip 10 '13, 20:43
Weroniko, mam taką samą intencję jak Ty, z tym, że ja modlę się dopiero tydzień w tej intencji. Wracając jednak do Twoich wątpliwości (którymi się dzielisz z nami na forum), zrobiłabym podobnie jak napisała Beti. Zaczęłabym kolejną NP już w innej intencji. Zresztą mam też taki plan, jak skończę swoją nowennę w intencji pracy pod koniec sierpnia, wówczas zamierzam zacząć kolejną NP, ale już w innej intencji również dla mnie ważnej.

Oprócz NP modlę się też w intencji dobrej stałej pracy nowenną do św. Jose Marii Escrivy (założyciela Opus Dei - drogi do świętości przez pracę zawodową i wypełnianie codziennych obowiązków chrześcijanina), gorąco polecam :) chyba nawet już podawałam tutaj link do tej modlitwy, ale zamieszczam ponownie, może jeszcze komuś się przyda:

http://multimedia.opusdei.org/pdf/pl/nowenna_o_prace.pdf

Z Panem Bogiem +

Wierzę, że dostaniesz tę pracę, jeśli jest ona dla Ciebie :)


Edytowany przez Maria Lip 10 '13, 20:44