Loading...

szybkie pytanie bo za parę chwil zaczynamy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Jerzy
Jerzy Sie 7 '13, 08:11
Jestem jak najbardziej za modlitwą, o 21 staram się być z Apelem Jasnogórskim (w RM) więc bardziej mi późniejsza godzina pasuje. Chyba że będziemy się łączyć duchowo w czasie Apelu poświęcając sobie nawzajem tę dziesiątkę Różańca która jest odmawiana przed błogosławieństwem. Zastanawiam się czy do tej dyskusji nie utworzyć osobnego wątku tylko niemu. 
Tomasz
Tomasz Sie 7 '13, 08:18
Jak najbardziej, bo wątek utonie w innych postach
Besia
Besia Sie 7 '13, 09:33

Cieszę się ,że pomysł przyjęliście ,teraz tylko ustalić godzinę i modlitwę .Ja myślę tak ,że może właśnie 3x Królowo Różańca Świętego  jako taką obowiązkową ,bo to krótka ,prosta modlitwa i każdy może ją wszędzie odmówić ,a jeżli ktoś będzie mógł ,albo czuł potrzebę dłuższej modlitwy to może dodatkowo wesprzeć dowolną modlitwą .

Tak będzie trzeba założyć nowy wątek .

Jak ustalimy wszystko to możemy już dzisiaj zacząć ,nie ma na co czekać ,ilu by nas nie było .

Monika
Monika Sie 7 '13, 12:24
Ja już zaczęłam wczoraj :) o 22 odmówiliśmy z  z Mężem "Pod Twoją obronę" :)

Co do wydzielenia tematu to jestem jak najbardziej za - napisałam go na szybko, że dopiero po czasie zauważyłam, że nie zapytałam w dziale dotyczącym NP :)

Edytowany przez Monika Sie 7 '13, 12:25
Besia
Besia Sie 7 '13, 13:39

O mi jeszcze przyszedł taki pomysł ,bo co do modlitwy to jedni uważają taką modlitwę ,inni inną ,a żeby wszyscy byli zadowoleni to może po prostu o jednej godzinie modlitwa spontaniczna taki szturm modlitewny  do Nieba we wszystkich naszych intencjach .Widzę ,że godz. 22 przyjęła się .

Moniko pięknie ,że już zaczęłaś ,dzisiaj też zaczynam i myślę ,że więcej osób,

Tomasz
Tomasz Sie 7 '13, 17:01
Ja też zacząłem wczoraj, ale jak najbardziej się zgadzam z propozycją Beti.
Maria
Maria Sie 7 '13, 20:36
Kapitalny pomysł, również chętnie dołączę o 22 :)
Czy ma to być szturm jednorazowy czy na jakiś dłuższy czas?
Besia
Besia Sie 7 '13, 20:39
Na dłuższy czas :)
Jerzy
Jerzy Sie 7 '13, 21:55
Wczoraj za późno skończyłem robotę ale dziś już się melduję. 
Bridget
Bridget Sie 7 '13, 22:13
I ja dołanczam:-) 


dziś.

proponuję wręcz proszę do każdej modlitwy za nas egzorcyzm do Michała Archanioła, 

      Święty Michale Archaniele,

           broń nas w walce;

           a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.

           Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,

           a ty, Wodzu niebieskich zastępów,

           szatana i inne duchy złe,

           które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą

           mocą Bożą strąć do piekła.

           Amen.

Besia
Besia Sie 7 '13, 22:22

Cieszę się Bidget ,Ty zawsze jesteś niezawodna :) Modlitwa do sw, Michała Archanioła jak najbardziej wskazana :)

Dziękuję serdecznie wszystkim ,którzy włączyli się do modlitwy ,wierzę ,że przyniesie dobre owoce .

ania
ania Sie 7 '13, 22:23
ciesze sie,ze tyle sie nas zebralo,ze potrafimy sie tak za siebie modlic..

Bridget Twoja modlitwe tez odmowilam

Monika
Monika Sie 8 '13, 07:28
My zawsze odmawiamy modlitwe do Świętego Michała Archanioła przed rozpoczęciem Nowenny :)
Bridget
Bridget Sie 8 '13, 07:34
To trochę nas tu jest?? 

Dobrze by było,aby ktoś kto na forum naszym będzie to podbić ten wątek jak przypominajka::-)

Bridget
Bridget Sie 8 '13, 20:33
Za niedługo spotykamy się na modlitwie!!

 

ania
ania Sie 8 '13, 21:54
Laczmy sie...
Besia
Besia Sie 8 '13, 22:16
Dziękujemy za łączenie się w modlitwie ,zapraszamy na jutro godz 22 :)
Ewa
Ewa Lis 13 '13, 00:25

Tak, Pod Twoja Obrone! To przepiekna modlitwa! Ona mnie uratowala przed zlym! Chodz odmawialam, ja w stanie grzechow smiertelnych. Poprzez ta modlitwe Matenka mogla dzialac w moim zyciu. Doszlo do nawrocenia i calkowitej odmiany zycia! Kiedys o tym napisze, dam swiadectwo! Proponuje Pod Twoja Obrone!:)

Besia
Besia Lis 13 '13, 11:37

Ewo dziękuję za Twoje słowa ,to bardzo podnosi na duchu ,ja lubię tą modlitwę od dzieciństwa ,czekamy na Twoje świadectwo ,na pewno pomoże wielu osobom .

Pozdrawiam serdecznie :)

Strony: « 1 2