Loading...

Nowenna Pompejska a codzienność ... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Łukasz
Łukasz Sie 6 '13, 19:41
Witam Was serdecznie moi drodzy.

Kilka dni temu dołączyłem do forum i chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami a do czego zmierzam ..

Kilka dni temu postanowiłem że zacznę odmawiać Nowenne Pompejską - jeszcze nie odmawiam jej ale chce zacząć w bardzo ważnej intencji , postanowiłem że pójde do spowiedzi , spowiedzi generalnej dzis byłem w Sanktuarium Matki Bożej Róży Duchownej chce porozmawiac o życiu i wyspowiadac sie u ks . którego sobie wybrałem .od wczoraj odmawiam tez modlitwe Tajemnice Szczęścia zaczołem wczoraj a dzis pod górke wszystko prawie... bardzo wielka złość we mnie drzemała jakiś poddenerwowany byłem pojechałem do Matki Bożej odmówiłem rózaniec odmówiłem w kościele Tajemnice Szczęścia troszke ulżyło ale mam satysfakcje że złemu zrobiłem na złośc bo myśli miałem różne naprawde ale potem sobie mowie O NIE w takich chwilach nie można łamac sie i dać mu satysfakcje  pewnie dla niego to był ból że modliłem sie .tak poprostu miałem ochote i napisałem 

Besia
Besia Sie 6 '13, 19:54

Pięknie Łukaszu ,nie daj się ,witamy wśród nas ,

Pozdrawiam:)

Łukasz
Łukasz Sie 6 '13, 22:59
oj nie dam się , będę opisywał to co przeżywam podczas modlitwy 

Też serdecznie pozdrawiam


Besia
Besia Sie 6 '13, 23:09

:)

Tomasz
Tomasz Sie 6 '13, 23:45
Przede wszystkim Łukaszu módl się, a przeżycia to sprawa ważna , ale trochę mniej.
Łukasz
Łukasz Sie 13 '13, 12:10
Jestem umówiony na jutro z księdzem chce porozmawiac o swoim życiu , złemu jednak to sie nie podoba i działa oj bardzo działa zniechce mnie do odmawiania Tajemnic Tzczescia , chce skłócić mnie z rodzina , drzemie we mnie złość ogromna czasami wręcz nienawiść typu jesli mnie się cos nie uda to innemu też niech sie nie udaje ,ostatnimi dniami bardzo to sie nasiliło .robienie na słośc , wymijanie sie z obowiązków ,pomoc innym itp...zanim zaczołem odmawiac Tajemnice Szczescia nie miałem az takich doświadczeń teraz pewnie złemu nie podoba sie  jutro jade do księdza egzorcysty porozmawiac o swoim życiu a w czwartek chce zaczac odmawiac Nowenne Pompejska
Besia
Besia Sie 13 '13, 15:28
Prawda Renatko:)Może nie wszyscy tego potrzebują ,ale ja tak i od czasu do czasu potrzebuję troszkę odsapnąć ,to nie znaczy ,że zrywam więzi z Panem Bogiem ,ale robię to w inny sposób    ,zawsze proszę o pomoc Ducha Świętego w takiej chwili  i pomaga ,a ja wyciszona mogę wrócić do swojej modlitwy.
Edytowany przez Besia Sie 13 '13, 17:57