Loading...

Nowenna 2 razy w tej samej intencji? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Luiza
Luiza Wrz 10 '13, 13:52
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Rok temu modliłam się w intencji znalezienie tego właściwego mężczyzny. Jednak zaczęłam szukać na własną rekę i jestem już od dłuższego czasu w związku, który z pewnością nie był dla mnie pisany. Wierzę ciągle, że Matka Boża przygotowała już dla mnie tą właściwą osobę, ostatnio jednak ciągle myślę, żeby zacząć odmawiać Nowennę 2 raz. Ale czy odmawianie 2 raz w tej samej intencji nie jest brakiem wiary? Wiem,że muszę najpierw skończyć ten związek, który nie jest dla mnie dobry i modliłam się dużo w tej intencji żeby Bóg mi pomógł zakończyć to w co się sama wpakowałam.

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji wszystkich, którzy mają chęć,Luiza :)

Jerzy
Jerzy Wrz 10 '13, 19:13
Oczywiście że możesz ponownie odmawiać w tej samej intencji. Ja właśnie będę trzecią nowennę kończył w tej samej intencji i prawdopodobnie od razu zacznę czwartą. Sam tekst intencji troszkę modyfikowałem ale sens był od początku ten sam czyli uzdrowienie mojej żony. "Skoro było powiedziane proście a będzie wam dane" a nie powiedziano ile razy mamy prosić to mam zamiar prosić aż do skutku choć w kolejce czekają następne intencje też dla mnie bardzo ważne ale ta jest najważniejsza. Są przykłady w ewangelii że niektórzy głośno i natarczywie prosili Jezusa o łaskę aż zostali wysłuchani.
Karolina
Karolina Wrz 12 '13, 20:51
Witam:) rowniez podzielam zdania poprzedników, oczywiscie ze jak najbardziej mozesz odmawiac 2 Nowenne w tej samej intencji tak jak Jerzy napisał "Proscie a bedzie Wam dane". Ja równiez odmawiam swoja druga Nowenne i praktycznie moge powiedziec ze w tej samej intencji tylko troszke ze tak powiem zmodyfikowana ale sens jest ten sam. Także Ufaj Maryji Ona na prawde jest Wielka!:) Ta Nowenna czyni cuda będe dziekowac Bogu ze pokierował mnie swoim zyciem tak ze na Nia natrafiłam cudowna modlitwa wciagajaca bardzo głeboko:)   z Bogiem