Loading...

działanie szatana czy jakas przeszkoda w wypełnieniu łaski? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Wrz 23 '13, 22:10
Witam wszystkich odwiedzajacych to forum jak i równiez udzielających sie na nim. Odmawiam swoja druga Nowenne w zyciu w sumie w jednej intencji tylko moze troche zmodyfikowanej.... Jest okres ze czuje sie swietnie mysle pozytywnie a sa okresy kiedy przychodza złe mysli, natretne wtedy trace apetyt wszystko widze w czarnych barwach a zaznaczam ze modle sie w intencji wąłsnego zdrowia psychicznego ogolenie ujmujac chociaz intencja w nowennie jest bardziej szczegołowa o co konkretnie Prosze nasza Kochana Mateńke. Nieraz ludzie udzielajacy sie na forum pisza, że dostaja znaki zeby wypełnili to czy tamto czy poszli na msze czy cos innego aby łaska wypraszana na nich spadła. Moze w moim przypadku tez tak jest, przed planowanym wyjazdem na wakacje pomysłałam ze jak wroce to pojde do spowiedzi. Po wakacjach mama jechała sie wyspowiadac pytała czy jade lecz nie pojechałam bo po prostu mi sie nie chciało.... czyste lenistwo!!  Ostatnio trafiłam i po raz kolejny czytałam jak odmawiać Nowenne pompejańska i odkryłam ze do końca jej nie odmawiam poprawnie, że moze tez powinnam zaczac odmawiac dodatkowo tajemnice światła ktora nie jest obowiazkowa. Naszej Mateńce 4 tajemnice zamiast 3 sa jeszcze bardziej milsze. Stwierdziłam równiez ,że za mało dziekuje za to ze jednak nie jest tak zle a nawet dobrze, ze nie doceniam tego co sie zminiło poprzez Odmawianie Nowenny i nie dziekuje za to tylko ciagle czegoś oczekuje, ze nie doceniłam tego ze spokojnie mogłam pojechac na wakacje do hiszpanii nie paralizwał i nie wzbudzał u mnie lęku lot samolotem ze nie miałam tam silnych lęków ze jednak mateczka zadbała o to abym spokojnie i szczesliwie spedziła te wakacje gdzie kiedys indziej na sama mysli lotu i w ogole wyjazdu tak daleko paralizował by mnie lęk, oczekuje cudu uzdrowienia a nie daje nic w zamian!!! Wczoraj wchodzac na strone głowna Nowenny i tutaj na to forum czytajac rozne swiadectwa własnie uświadomiłam sobie tych pare rzeczy o którrych teraz pisze...... Byłabym wdzięczna za jakies rady, jak Wy postepujecie co o tym myslicie co napisałam pomozcie..... dodam jeszcze ze zły atakuje w ostatnim czasie miałam zerwany różaniec i nie wiem jak to sie stało jak i po rożancu w kolejnych tygodniu łańcuszek z krzyzykiem ktory zawsze nosze...
Monika
Monika Wrz 24 '13, 07:39
Tak, jak Bogusia pisze - spowiedź i Komunia to sprawy podstawowe. Koniecznie idź do spowiedzi i przystąp do Komunii bo to właśnie może byc główna przeszkodą w tym, żeby otrzymać wypraszane łaski.

My z Mężem jestesmy w trakcie części dziękczynnej pierwszej Nowenny - nie zdarzył się w prawdzie cud o który prosimy ale towarzyszy tej naszej modlitwie wiele innych, mniejszych łask :) I to mnie umacnia i utwierdza w tym, że nasza modlitwa jest słyszana przez Maryję, tak jak obiecała :)

Pozdrawiam.

Karolina
Karolina Wrz 24 '13, 20:09
Dziekuje za pokrzepiajace słowa:) pojde na pewno do spowiedzi i przyjme komunie świeta taj jak mówicie to jest podstawowy i bardzo wazny filar!:)