Loading...

Czy moze być taka podwójna intencja ??? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Przemek
Przemek Lis 4 '13, 12:15
Witam,
mam takie pytanie czy jedna modlitwa nowenną mogę poprosić o uwolnienie mnie i mojej połówki od dwóch złych mocy Mnie od wieczornego podpijania alkoholu( co się przekłada na moje samopoczucie i słabe wyniki w pracy)a ja od pierścienia atlanty którego nie chce ściągnać twierdząc ze nie jest dokładnie taki jak atlanty i nie nosi go jako jakiś talizman ale jako pierścień który ma ciekawy kształt . Sama ma nerwowy tryb życia cały czas spięta jest spać nie może i jeszcze problemów dokładają jej rodzice którzy ostro popijają Nie ma siły cieszyć się z życia Cały swój czas poświęca na dom i dziecko Po prostu szkoda mi jej…nie wiem co i jak robić proszę o poradę
Besia
Besia Lis 4 '13, 13:02

Witaj Przemku :) NP odmawia się w jednej intencji ,nie wiem możesz odmówić jedną za siebie ,a później drugą za żonę ,czy odwrotnie ,ale też przyszło mi do głowy ,że te intencje może da się jakoś połączyć np. o uwolnienie od zła w Waszym domu ,czy jakoś tak sprecyzować .

Pozdrawiam :)

kasia
kasia Lis 4 '13, 13:47
Kurcze, nie dodalo sie ;/ myślę, że to nie byłoby bledem, bo w tych intencjach chodzi o to samo (jak napisala Beti - o uwolnienie od zła). Mokm zdaniem dwie nowenny musialbys odmawiac w przypadku calkiem roznych intenji, które sie ze sobą nie łączą, np. o znalezienie pracy i zajście w ciążę. Ale może się mylę, poczekaj aż wypowie się wiecej doswiadczonych osób ;)
Iwona
Iwona Lis 4 '13, 19:23
Nie wazne jak sprecyzujesz intencje uzyskasz od Boga laske dla was najistotniejsza.Wiesz co mysle jezeli zyjecie bez slubu koscielnego to modlac sie chyba Bog zacznie oczyszczac wasz zwiazek od tej strony .
Jerzy
Jerzy Lis 4 '13, 20:52
Wpisz sobie intencję "o uzdrowienie duchowe całej rodziny" i tak chyba będzie najlepiej.