Loading...

kontynuacja nowenny po północy | Forum Nowenny Pompejańskiej

leszek
leszek Gru 7 '13, 22:28

Zdarzało mi się nie dokończyć całego różańca nowenny pompejańskiej do północy i kończyć np. chwalebne tajemnice już po północy np. około pierwszej w nocy. Czy w takiej sytuacji oznacza to przerwanie nowenny?

Potem zwyczajnie kończyłem swój dzień i szedłem spać.

Ostatnio przy drugiej już nowennie, gdzie odmawiam tajemnice światła zdarzyło mi się odmówić je również po północy, ponieważ podczas kąpieli zasnąłem w wannie. Czy to też oznacza przerwanie nowenny?

Proszę o radę i wsparcie. pozdrawiam

Besia
Besia Gru 7 '13, 22:45

Leszku moim zdaniem odmawiaj dalej NP ,jeżeli tak kończyłeś dzień i ze zmęczenia zasnąłeś to myślę ,że Matka Boża rozumie to i nie odlicza czasu co do minuty.

Pozdrawiam serdecznie

Bożena
Bożena Gru 8 '13, 17:14

Witaj Leszku, ja często  chodzę bardzo późno spać i  odmawiam NP nocą bo wtedy jest cisza i spokój, nie ma rozproszeń. Kończę w okolicy 1 w nocy i myślę że skoro w tych godzinach kończę mój "dzień" to NP jest ważna. Zresztą nie spotkałam się nigdzie z graniczną godziną 12 w nocy.

leszek
leszek Maj 1 '14, 09:32

Dziekuję za wsparcie.

 

Leszek

Marzena
Marzena Cze 1 '14, 18:40
ja kiedys odmawialam "ksiazeczke szczescia", czyli codziennie przez caly rok odmawialam 15 modlitw. po 3 m-cu modlenia sie znalam juz wszystkie na pamiec :). tez kilka razy mialam tak,ze ze zmeczenia usnelam ale przebudzilam sie w nocy i odmawialam. tez myslalam,ze to nie jest zaliczone ale teraz wiem ze tak nie jest,bo spelnia sie 99% moich marzen i jestem mimo roznych cierpien szczesliwa osoba :). kilka przykladow: bardzo potrzebowalam duzego czarnego guzika i znalazlam go na ulicy; gdy bylam bardzo glodna a w portfelu pustka (jak to u studentow), znalazlam pieniazki na ulicy; moim pragnieniem bylo zwiedzenie Madrytu, poznalam dziewczyne,ktorej corka tam mieszka i marzenie sie spelnilo; i wiele innych rzeczy. Dlatego mysle,ze to bez roznicy czy odmawiasz ja po polnocy :)
leszek
leszek Cze 2 '14, 18:25

Dzięki Ci bardzo.

 

Fajne świadectwo.