Loading...

Po części świadectwo i prośba o pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

Joanna
Joanna Gru 16 '13, 21:09

Jakieś 3 tygodnie temu zaczęłam odmawiać nowennę za to, bym dogadala się z bylym chlopakiem. oboje jesteśmy wierzący, blisko Boga, on nawet bliżej niż ja. Byłam przekonana, że jesteśmy dla siebie. Wiedzialam, że Matka mi pomoże, że jeszcze możemy sie porozumieć. Faktycznie zaczynało być lepiej i nagle zaczęlam czuć opór przy modlitwie, niewiarę i zaczęło się psuć znowu a ja przerwałam ją kilka dni temu. Nie chciałam się już o to modlić, nie miałam siły, nie wiedziałam jak. Boję się, że to koniec, ale nie mogę się przełamać. Nie czuję miłości z jego strony, ale też wiem, że nie jestem obojętna. Nie wiem co robić, nie jestem godna by Matka mnie wysluchała. Wszyscy tutaj są tak życzliwi więc proszę, niech mnie ktoś wspomoże modlitwą i dobrą radą. Nie wiem jak się modlić i o co. Zagubilam się.

Besia
Besia Gru 16 '13, 21:43

Witaj Joasiu:) Ja zawsze w takich chwilach zagubienia i nie tylko polecam modlitwę do Ducha Świętego, On nam przychodzi z pomocą .

Pozdrawiam serdecznie:)

Jerzy
Jerzy Gru 17 '13, 11:25

Mnie też bardzo pomaga modlitwa do Ducha Świętego. Zawsze przed Nowenną zapalam poświęconą świeczkę i odmawiam krótką modlitwę. O wiele łatwiej mi się skupić na modlitwie gdy spojrzę na płomyk i poproszę Go w myślach o pomoc. 

Joanna
Joanna Gru 17 '13, 11:47

Dziękuję za pomoc i dobrą radę w chwilach zwątpienia! Pozdrawiam.

Besia
Besia Gru 17 '13, 12:06

Joasiu  niech Ci będzie dobrze z nami ,pozdrawiam :)