Loading...

Trudności w życiu | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lila
Lila Gru 18 '13, 20:13

Witam, postanowiłam tutaj napisać, bo już się pogubiłam. Zaczęłam w sumie 2 raz nowennę pompejańską odmawiać, chociaż pierwszej nie podołałam i po kilku dniach sobie darowałam, tą natomiast w sobotę kończę już całą, chociaż też czasami bywało bardzo ciężko, była niechęć, brak czasu itd. Ale nie to mnie martwi, odkąd zaczęłam ją odmawiać mam wrażenie wszystko wokoło sprzeciwia się mi. W pracy ludzie mnie odrzucają i przeszkadza im moja religijność chociaż się z nią nie obnoszę, słyszę na swój temat okropne rzeczy. Tak czuję się strasznie odrzucona jak nigdy, bo zawsze miałam mnóstwo koleżanek i kolegów, a nie zmieniłam się jakoś specjalnie. Na domiar tego mam straszne sny, że mnie coś olbrzymiego przygniata, budzę się często, czasami mam wrażenie, że jak zamknę oczy do modlitwy, to widzę jakby cienie koło mnie chodziły, normalnie można zwariować.I pewnie dałabym sobie spokój gdyby nie fakt, ze ta nowenna naprawdę pomaga i tylko ona pomogła,bo byłam w tak beznadziejnej sytuacji, że tylko cud by mi pomógł i pomógł. Zawdzięczam wszystko Maryi i za to jej bardzo dziękuję, za swoją niewierność i lenistwo też. Ale powiedzcie mi czy to normalne, że jeżeli zdecydujemy się na różaniec świat staje przeciwko nam. Chcę tylko wiedzieć, bo i tak po świętach zaczynam kolejną nowennę

ania
ania Gru 18 '13, 20:24

Witaj,

Tak Lilo,moge powiedziec po wlasnych doswiadczeniach a i duzo swiadectw czytalam i nie jestes sama..wydaje mi sie ,ze to zly tak okropnie sie denerwoje,ze Ty sie modlisz ale jak sama piszesz Mateczka Cie nie opuscila i pomogla wiec glowa do gory i "sprzatnij"zlego ze swojej drogi,zeby Cie  nie denerwowal... :)

+

Iwona
Iwona Gru 18 '13, 20:27

Wiekszosc z nas przezywa trudnosci w odmawianiu litanii to zlo probuje nas odciagnac od modlitwy.Szatan najbardziej boi sie Matki Bozej I rozanca. dlatego tak sie dzieje.Musisz przejsc przez ta probe ogniowa .Ja mialam klopoty natury czysto fizycznej bo duchowo uwazam sie za silna osobe wiec zabral sie za matrie .Tylko nie poddawaj sie zeby ten z "dolu " nie tryumfowal.

Jerzy
Jerzy Gru 18 '13, 21:16

Każdy z nas to w mniejszym albo większym stopniu podobnie to przeżywa. Na nienawiść najlepsza jest miłość. Im bardziej szatan nienawidzi naszej modlitwy to znaczy że ona jest miła Matce Bożej i tym bardziej możemy oczekiwać łaski. Kupiłem obrazki z NP i rozdaję je różnym osobom mówiąc o nowennie i dając za przykład jak pięknie teraz wygląda moja żona i jak jest sprawna po tak wielu miesiącach strasznej choroby. Zdarzyło się że ktoś wyjechał z tekstem na temat modlitwy a ja mu odpowiedziałem cytatem z papieża Franciszka: "Kto nie modli się do Boga ten modli się do szatana" i zapytałem kogo ona wybiera. Zmieszała się i nic nie odpowiedziała ale dała mi spokój. Warto oprócz modlitwy do Anioła Stróża i do Ducha Świętego usunąć ze swego domu różne przedmioty które mogą być związane z satanizmem lub okultyzmem a często nawet sobie nie zdajemy sprawy z tego że one gdzieś od lat leżą. 

ania
ania Gru 18 '13, 21:32

Jerzy,juz tak dlugo Cie nie czytalam,zawsze masz cos madrego do powiedzenia i zawsze prawdziwe..Ty tu nasz taki "pocieszyciel "  :)

A ten cytat p. Franciszka sobie zapamietam

serdecznie pozdrawiam rowniez zone

+