Loading...

Swiadectwo cudownej modlitwy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Sty 1 '14, 18:29
Witam. Wczoraj skończyłam swoja 3 Nowenne w moim 24 letnim zyciu:) Prosiłam Matkę Bożą i JEJ Syna o uwolnienie od natretnych mysli i leków a w zamian wlanie w me serce spokoju i radosci z zycia. Matka Boża wyprosiła dla mnie łSKI o ktore prosiłam z czego jestem bardzo szczesliwa a przede wszystkim bardzo wdzięczna MB. bĘDE do końca zycia wdzięczna za ten spokoj ducha i uwolnienie od natretnych mysli i lęków. W trakcie odmawiania Nowenny odstawiłam leki uspakajające i dzisiaj mija 4 tygodnie jak ich nie biore. Jestem jednym zdaniem czysta heeh nie biore juz zadnych leków zwiazanych z depresja i lekami. Uspokoiłam sie patrze w przyszłosc ze spokojem jestem bardziej cierpliwa i kiedy mam gorszy dzien to umiem sie sama pocieszyc i podniesc na duchu ze wszystko bedzie dobrze i przede wszystkim nie panikowac i popadac w lęki.  Ta 3 Nowenna była najmniej zakłucająca Nowenna ze wszystkich Nowenn. Módlcie sie na rożancu bądzcie cierpliwi a zobaczycie cuda w Swoim zyciu. "Wszystkim bede głosic jak dobrotliwie odeszłas sie ze mna, aby i niegodni tak jak i ja grzesznicy z ZUAFANIEM DO CIEBIE SIE UCIEKALI"  Z Panem Bogiem:)
Besia
Besia Sty 2 '14, 15:56
Chwała Panu Karolinko,dziękuję za to świadectwo:)
Karolina
Karolina Sty 2 '14, 17:42
Droga Anno miałam na mysli to ze Ta 3 Nowenna była spokojna nie miałam ochoty przestan Jej odmawiac chciałam bardzo ja dokonczyc, zły przegrał nie mógł wzniesc sie ponad rozaniec przegrał jednym słowem a ja ta Nowenne odmawiałam w spokoju. W poprzednich nowennach miałam mysli ze to wszystko nic nie jest warte pare razy chciałam przerwac nowenne nawet zaczynajac nastepna ta 3 zaczełam 15 sierpnia ale jej nie dokonczyłam dopiero byłam w stanie ja zaczac 8 listopada. W tAMTYCH DWOCH NOWENNACH dwa razy zerwał mi sie rozaniec, naprawiłam go poniej znowu sie zerwał, krzyzyk ktory nosze na piersi urwał sie od łancuszka wszystko było sprzymierzone przeciew mnie i przeciw kontynuowaniu Nowenny, zły działał.
Karolina
Karolina Sty 2 '14, 17:44
A teraz skończyłam 3 nowenne 31 grudnia 2013 roku  a 4 Nowenne zaczełam na nastepny dzien czyli 1 stycznia 2014. Modle sie bo ufam i głeboko wierze w moc modlitwy rozańcowej;) z Panem Bogiem:)
Bożena
Bożena Sty 4 '14, 11:09
Witaj Karolino, też chciałam Ci podziękować za Twoje świadectwo. Jestem w tej chwili w "próżni" modlitewnej i Twój zapał do modlitwy dodaje mi skrzydeł - dziękuję