Loading...

Kiedy zacząć? | Forum Nowenny Pompejańskiej

BeataM
BeataM Sty 4 '14, 23:47
Czy nowennę można zacząć w dowolnym czasie czy tylko w jakieś konkretne dni, święta?
Jerzy
Jerzy Sty 5 '14, 00:07
Beato, powiem Ci krótko - zacząć wtedy gdy czujesz potrzebę modlitwy i postanowisz sobie że ją dokończysz. Jeśli jesteś przekonana że potrzebna Ci łaska Boża to zaczynaj od dzisiaj bo każdy dzień jest dobry żeby się modlić. Gdy skończę jedną nowennę to na ogół staram się zrobić trochę "odpoczynku" ale po 2-3 dniach już mi czegoś brakuje i zaczynam kolejną.  
Joanna
Joanna Sty 5 '14, 00:10
Nowennę możesz zacząć w dowolnym czasie:) 
Iwona
Iwona Sty 5 '14, 08:40
A  ja muszesie pomodlic za mloda osobe dzieki ktorej, dowiedzialam sie o nowennie,szkoda ze tak pozno.
Jerzy
Jerzy Sty 5 '14, 09:10
Ja też Iwonko bardzo żałuję że wcześniej nie dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Wcześniej modliłem się na różańcu (ale nie codziennie) i starałem się uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim z RM ale przez ponad pół roku było tylko gorzej a po gorszym jeszcze gorzej aż do granicy załamania psychicznego. Dopiero po biopsji gdy okazało się że to bardzo złośliwe raczysko szukałem w internecie sposobów leczenia i na jakimś forum o nowotworach znalazłem link do tej strony. Ktoś rozgłaszał o skuteczności NP tak jak to w swojej modlitwie obiecał i dzięki tamtej osobie i ja zacząłem swoją Nowennę. Od tamtego czasu (marca ub. r.) spływają na nas kropelki cudów. Nie jest to jeszcze źródło ale te kropelki utrzymują nas przy życiu i dają nadzieję że dotrzemy do prawdziwego źródła łaski. Dlatego w każdej godzinie błogosławię Matce naszej i dziękuję Jej Synowi.