Loading...

Nie wiem co robic z bratową | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
marek
marek Sty 16 '14, 09:14

Modlitwa o zapobieżenie grzechowi śmiertelnemu, ułożona przez bł. Bartola Longo

 

O Najświętsza Panno Różańcowa w Pompei, która brałaś udział w bolesnej męce Syna Swego i w sercu Swoim czułaś gorzkie cierpienia, które on znosił za grzechy ludzi, prosimy Cię, złóż w ofierze Ojcu przedwiecznemu cierpienia Jezusa Chrystusa i Krew Jego przenajdroższą, ofiaruj Mu także Twoje własne cierpienia, aby raczył dziś zapobiec chociaż jednemu grzechowi śmiertelnemu na całym świecie. Udziel nam Swego świętego błogosławieństwa! Amen.


Polecam tez modlitwe do aniołów stróżów


Weronika JG
Weronika JG Sty 16 '14, 09:30

Wszystkie te modlitwy odmawiam, Nowenne do Anioła

I Nowenne do Najświetszej Krwi Chrytusa wraz z litanią:)

Marcin
Marcin Sty 21 '14, 15:01
Weroniko, co dotyczy abys wlasnorecznie cos zrobila.To najlepiej musi ktos pomuwic potajemnie z ukochnkiem.Naprzyklad,ja bym tak oto zrobil,trzeba po prosto wytlumaczyc czlowiekowi,rze ma ona rodzine,meza dzieci.Bo oto tylko kochanek najpierwszy powoduje pokuse.
Na kont Modlitwy,to tak samo trzeba i za jego sie modlic.
Bo kiedy kochanek zobaczy rze strasznie grzeszy,odrazu przestanie uwodzic rzone twojego brata.


Marcin
Marcin Sty 21 '14, 15:14
I za nic,nie pogarszaj przyjazni z zona brata.Po pierwsze nic ci nie zribila,i miala do ciebie zaufanie,przeciez powierzyla ci swuj sekret.
Po prostu pros Pana.
I za nic Nie dopuszczaj mysli rze morzesz sie nie modlic w jej intencji,bo ci cierzko.Bo oto moze wlasnie to szatan,ze wszystkich sil,nie daje ci sie modlic do Pana.

I gdy postanowisz np odmuwic Ruzaniec ,to popeirwsze niech On bedzie poprostu jak milosc do Pana,jak otwarcie serca do Panu.Poczuj swiatlo w duszy,werz rze twuj Ruzaniec bedzie poprostu jak Przepiekny bukiet Ruz,bukiet twej Wiary i Milosci do Boga - bo nie morze byc powodu sie Modlic.Bo niech karzda nasza modlitwa poprostu bedzie miloscia do kochanego Boga.
Zrozum to,i poprostu pros Pana,by Wziul w Swoje WSZECHMOGOCE Rece jej rzycie,bo naprawde,tylko Pan wie co tu robic.
A trwajac w Modlitwie,bedzimy dostawac z Nieba od Boga wskazuwki.
Nie poddawaj sie,Mudl sie.
Weronika JG
Weronika JG Sty 21 '14, 15:27
Po pierwsze człowiek ów wie  doskonale ,że ona ma rodzine , po drugie ma Boga za nic, a po trzecie - zostawiłam ta sprawe Panu Bogu, a z bratowa ostatnio wcale nie rozmawiałam gdyz unika ona rozmów ze mna i tyle:) pozdrawiam
Edytowany przez Weronika JG Sty 21 '14, 15:27
Marcin
Marcin Sty 21 '14, 15:32
"bo nie morze byc powodu sie Modlic" - jerzeli ktos tego nie zrozumial,wytlumacze na swoim przkladzie.

Dla czego ja sie modle:

Po trzecie,gdy cos u Pana Boga prosze
Po drugie,gdy dziekuje
Po pierwsze...............niewiem jak wytlumaczyc.....nie ma przyczyny.Poprostu kocham Pana,jak bym przy modlitwie patrze na Niebo,i w moich oczach poprostu milosc.

Bo gdy by u kogo kolwiek spytac,dlaczego wierzy czy lub Chodzi do Koscila,to wiekszasc najlepiej odpowie rze chce do Raju,czy lub trzeba...
Nawet gdy by Sam mi Bug powiedzial rze  trafie do piekla,wszystko jedno ja kocham Pana,bez przyczyny kocham,poprostu kocham.

Niechaj nasza modlitwa bedzie Aktem Milosci do Pana Boga.Pan Zobaczy rze przyszlismy z milosci bez przyczyny i Uraduje sie.No i wtedy,morzemy jak dzieci u Ojca cos prosic,czy dziekowac,lub prosic rade.


Bo w naszym grzesnym Swiecie,ludzi siebie potrzebuja z korzysci,a ni z milosci.To dotyczy cudzych ludzi i znajomych na przyklad.

Marcin
Marcin Sty 21 '14, 15:35
Darujmy Panu Bogu milosc w dziejach i modlitwie!!!
Strony: « 1 2 3