Loading...

wreszcie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Sty 28 '14, 14:50
w pierwszy piatek jak co miesiac oprucz eucharystii bede mial uroczyste nalozenie szkaplerza przez mojego proboszcza.razem ze mna takze moja zona.musze sie dobrze przygotowac duchowo czuje mocne podniecenie oczekiwanie i niepokuj ale z drugiej strony ogromna radosc i szczescie dowiedzialem sie otym dopiero teraz i chce koniecznie z wami moi drodzy moja radoscia sie podzielic.jestescie mi naprawde bliscy jak rodzina narazie niemam dostepu do kompa ale chociaz przy pomocy smartfona ta radoscia sie z wami dziele acha za dwa dni koncze nowenne blagalna w inteci syna
Besia
Besia Sty 28 '14, 15:44
Zbyszku cieszę się razem z Tobą ;))))
Jerzy
Jerzy Sty 28 '14, 18:24
Cieszę się Zbyszku bo sam też myślę nad przyjęciem Szkaplerza. Już znalazłem kościół w Warszawie gdzie można przed mszą kupić szkaplerz i od razu w czasie mszy uroczyście go nakładają. 
Mariusz
Mariusz Sty 28 '14, 19:03
Świetna wiadomość!
Jerzy - tu nie ma co myśleć :) Szkaplerz jest Darem nie do przecenienia :)
Jerzy
Jerzy Sty 28 '14, 19:31
Wiem już o tym ale nie mogę żony samej w domu zostawić na tak długo więc musi być ktoś z nią aż ja wrócę. 
Mariusz
Mariusz Sty 28 '14, 21:27
Ah wybacz, rozumiem. Wydaje mi się jednak, że w uzasadnionych wypadkach można poprosić kogoś żeby za nas przyjął szkaplerz i przyniósł nam do domu. Nie wiem dokładnie jak to jest, ale widziałem właśnie po Mszy, przy nakładaniu szkaplerza, niektórzy dostawali na ręce i ksiądz mówił, że dla chorych. Może to jakieś wyjście. Powodzenia :)
Jerzy
Jerzy Sty 28 '14, 22:29
Nie, chcę uczestniczyć w tej uroczystości podobnie jak Zbyszek i trochę się do tego przygotować. 
marek
marek Sty 28 '14, 22:46
Witamy w szkaplerzniej rodzinie :))
zbynio518
zbynio518 Sty 30 '14, 17:14
Właśnie skończyłem część błagalną nowenny.Jak dobrze ze mamy inter.et.bo dzieki .niemu osoby chore mają mozliwość uczeztniczyc nawet w źyciu religijnym.Mam na myśli spełnienie zobowiązań związanych z noszeniem szkaplerza.Przejrzałem wlasnie pare porti
i znalazłem.Moźna aktywnie uczestniczyc w rodziinach szkaplerznych.a nawet liturgii. Chorzy w domu nie są wykluczeni Dziekuje za linki.skorzystałem ze wszystkich.
Jerzy
Jerzy Sty 30 '14, 20:03
Zbyszku internet może służyć w szerzeniu dobra i modlitwy. W środy po południu słucham w Radiu Maryja transmisji z kościoła św. Józefa z Torunia - Nowenny do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Napisałem do nich niedawno prośbę o włączenie mojej żony do modlitwy wstawienniczej i wyobraź sobie że wczoraj modlono się za moją Tereskę a dodatkowo ojcowie przesłali mojego mejla do Warszawy i też dostałem wiadomość od ojców redemptorystów że będą się modlić o cud uzdrowienia Tereski. 

Dla mnie taka modlitwa ma ogromną wartość gdy ktoś się modli i z góry nie woła za to pieniędzy.