Loading...

Tak malo Ci daje a tak wiele otrzymuje... | Forum Nowenny Pompejańskiej

ania
ania Lut 3 '14, 20:20
Jutro koncze moja 3 NP a juz dzisisaj dostalam `potwierdzenie`ze zostalam wysluchana,choc modle sie o inna intencje,co prawda sa ze soba polaczone...

Wczesniej pisalam,ze wszystko dzieje sie dokladnie na odwrot,zly mnie przesladowal na kazdym kroku,byly dni nie do wytrzymania..ciagle leki o cos..ze cos mi sie stanie,ze ktos zachoruje itd.,on wie,ze jestem slaba psychicznie jesli chodzi o takie rzeczy wiec dal mi popalic ALE Rozaniec mnie obronil i wytrwalam w modlitwie..

Dzisiaj zadzwonili do meza w sprawie nowej pracy (2 tyg temu uslyszal,ze nie przedluza mu kontraktu) i w tej samej minucie ja dostalam telefon z pracy,ze dostane wiecej godzin...to znowu cud,tak jak za kazdym razem...

jestem taka wdzieczna,tak bardzo pragne dziekowac za laski...mysli,ze moze za malo sie modle albo ze zly mi dokucza i nie sa to pelnie odmowione mdlitwy byly nie potrzebne..potrzebna byla wiara i nadzieja,wlasnie wtedy kiedy zly domagal sie swojego...

mam znowu intencje i mimo,ze wiem,jak bedzie ciezko pragne sie modlic do Mateczki..

Boze jaka ja Ci jestem wdzieczna..Kochany JP2 dziekuje za wstawiennictwo i Ty sw Rito zawsze w trudnych sytuacjach jestes przy mnie 

Bog zaplac +

Jerzy
Jerzy Lut 3 '14, 20:41
Chwała Panu, my z żoną rozpoczęliśmy wspólną nowennę kilka dni temu i też spotkała nas niespodzianka że córka z wnuczkami przylatują do nas na kilka dni w czasie ferii. 
ania
ania Lut 3 '14, 21:25
super..zawsze radosc jak dzieci odwiedzaja...ta modlitwa ma taka wielka moc,my sie tylko modlimy a otrzymujemy tyle lask..cudownych dni razem