Loading...

Posty | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Lut 12 '14, 07:51
Ja uwielbiam pepsi:) postanowiłam dziś ,że będe pościc w intencji męża własnie przez brak pepsi tak długo jak tylko sie da plus dodatkowo słodycze:)
Iwona
Iwona Lut 12 '14, 08:21
Weroniko tyle postow napisalas o urodzie a pijesz ta trucizne pepsi przeciez ta sustancja metale odrdzewia.
Weronika JG
Weronika JG Lut 12 '14, 08:23
Wiem Iwonko, nie moge powiedzieć bym piła ją "nałogowo" ale uwielbiam ja , i zawsze jak mam wybrac jakikolwiek napój w sklepie wybieram pepsi:((
Monika
Monika Lut 12 '14, 13:27
 "Choroba jest doświadczeniem od Boga i służy temu, aby za wszystko dziękować Stwórcy. Czyż Hiob nie był prawdziwym przyjacielem Boga? A ile zniósł, błogosławiąc i wielbiąc Stwórcę? W rezultacie jego cierpliwość doprowadziła go do nieporównywalnej chwały. Również ty, jeśli potrafisz trochę znieść, zobaczysz chwałę Boga.

Nie smuć się, jeśli z powodu choroby nie możesz praktykować postu. Bóg bowiem nigdy nie wymaga trudu, który przewyższałby możliwości człowieka. Ponadto, czym jest post, jeśli nie środkiem do opanowania ciała, uczynienia go uległym i uśmierzenia namiętności. Powiedziano bowiem: Ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny. Choroba jednak jest czymś więcej niż takim środkiem. Stanowi post właściwy i uważana jest za większą zasługę. Kto zatem cierpliwie ją znosi i dziękuje Bogu, jako nagrodę za swą cierpliwość otrzyma zbawienie.

Chore ciało jest już osłabione niemocą, nie potrzeba więc dodatkowo odbierać mu sił, poszcząc. Dziękuj więc Bogu, że nie zostałeś pozbawiony trudu postu. Nie martw się nawet tym, że musisz jeść dziesięć razy na dzień. Nie będziesz za to sądzony, nie czynisz bowiem tego dla przyjemności.." 


fragment pochodzi z tej książki http://syjon.pl/...-serca,prod,107.html a natknęłam się na niego przed chwilą na fb :)))) Duch Święty wieje :)))

Edytowany przez Monika Lut 12 '14, 13:27
Weronika JG
Weronika JG Lut 12 '14, 16:44

Mi dzis sam Szatan podesłał 2 x po 2 litry Pepsi i cztery czekolady!Zobaczcie jaki wredny:))hahaha

 ale niestety sie nie udało:)) nie ruszyłam ani jednego , ani drugiego:)

I cóz teraz Szatanie mi powiesz???Pewnieś się zgasił.....?

Rozczarowany? No ja mam nadzieję! hahaha!

Edytowany przez Weronika JG Lut 12 '14, 16:48
Weronika JG
Weronika JG Lut 12 '14, 16:54

Odnośnie rzeczy.......dziś kliknęłam na allegro licytację różańca.....to już czwarty......

no ale nie mogłam sie powstrzymać:))

Weronika JG
Weronika JG Lut 12 '14, 17:00
Jeszcze nie zakupiłam , licytuję:P
Strony: « 1 2