Loading...

Usłyszeć głos Boga... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Justyna
Justyna Lut 9 '14, 12:42
Czy komuś z Was zdarzyło się usłyszeć głos Boga? Nie chodzi mi o głos wewnętrzny, czy doznanie głębokiego przeświadczenia, tylko taki głos, jaki słyszymy od innej osoby.
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 12:57

Kiedys z miesiac temu w nocy jak sie modliłam równoczesnie nad soba uzalajac i jakos tak marudziłam ,że na pewno sie nie uda, że to i tamto to mi nagle huknął w głowie nieoczekiwanie taki głos potęzny:"Ale jeszcze ja jestem!"- nie był to głos który sie słyszy obok siebie , ale nie był to tez głos moich mysli , bo głos moich mysli ma mój głos zawsze. Ten był meski i potężny. I własnie wtedy gdy biadoliłam ,że to i tamto pewnie pójdzie źle itd usłyszałam to zdanie :"Ale jeszcze ja jestem!"


Od tamtego czasu czesto o tym myśle , szczegónie gdy mi sie zbiera na marudzenie:)

Czy to był głos Boga?

Nie wiem , chociaz mam nadzieję ,że tak:))

Justyna
Justyna Lut 9 '14, 13:11
Weroniko, czy po tym wydarzeniu czułaś spokój czy niepokój. Czy możesz opisać stan po...?
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 13:13
Spokój rzecz jasna i teraz jak mi sie zbiera na czarnowidztwo to zawsze sobie to przypominam dla podniesienia na duchu:)
Justyna
Justyna Lut 9 '14, 13:35
Weroniko, czy ten głos był inny, wyjątkowy, czy mogła byś go pomylić np. z innym głosem?
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 17:43
Z jakim miałabym go pomylić skoro była noc i było cicho? Normalny , grzmiący lekko nawet urażony taki ton...nie wiem jak to określić.
Iwona
Iwona Lut 9 '14, 17:49
Piszecie o czym o czym nigdy nie slyszalam i nie wiedzialam az mi ciarki przechodza.
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 17:51

Ja też nie wiedziałam ,że to ma w ogóle jakies znaczenie.....

Myslałam ,że każdy tak miał , kto sie modlił:)

Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 18:31
Na mnie po prostu po ojcowsku huknał i koniec. Co tu duzo mówić. Poczułam ,że mam silnego Ojca:))
Justyna
Justyna Lut 9 '14, 18:34
Bogusiu, napisz proszę czy głos który słyszałaś był głosem wewnętrznym czy słyszałaś wyraźnie słowa osoby. Ile razy Ci się to zdarzyło i czy przyszło w sposób nieprzewidywalny. Co czułaś po.....?
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 18:41

Cytat z  Bogusia Weroniko masz się fajnie, bo ja jeszcze ciągle rozglądam się za moim Ojcem:)))

:))) jak sie ma takie wyjatkowo marudne dziecko jak ja to trzeba huknać...haha:)

Może spróbuj troche pomarudzić Bogusiu , a Ojciec huknie i na Ciebie;)))

Edytowany przez Weronika JG Lut 9 '14, 19:03
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 18:52
U Mnie to huknięcie zaowocowało wieksza wiarą:)))
Weronika JG
Weronika JG Lut 9 '14, 19:04

Dokładnie tak!:))

Iwona
Iwona Lut 10 '14, 08:36
Zazdroszcze wam tych przezyc oczywiscie zazdroscia pozytywna ,tez teraz bede nadsluchiwac moze i ja uslysze glos Bozy.
Bożena
Bożena Lut 10 '14, 11:26
Ja niestety nigdy nie usłyszałam głosu ani podpowiedzi od serca. Zastanawiam się nawet czy coś ze mną nie tak, czy po prostu nie umiem słuchać. Jedyne co to natłok myśli przy modlitwie ale to raczej nie pochodzi od Boga a wręcz przeciwnie, przeszkadza w skupieniu. Uczę się je odpychać.Natomiast powiedzcie jak zinterpretowalibyście takie zdarzenie. Mam przyjaciółkę, która nie kroczy ścieżką Boga (jeszcze nie) ale przebywając ze mną i słuchając widzę że jest coraz bardziej zaineresowała. Cieszę się bo będzie kupować Biblię , chce ją przeczytać i rozmawiać ze mną. Ale odbiegłam od tematu. Owa koleżanka podczas choroby dostała chyba zbyt mocne lekarstwa i czuła jak odpływa. Położyła się i zaczynała mdleć. Wtedy usłyszała bardzo głośno głos swojej zmarłej mamy "Beatko". Krzyk był tak głośny że wyrwał ją z maligny.
Jak myślicie czyj to był głos????? Cały czas o tym myślę
Justyna
Justyna Lut 10 '14, 19:16
W moim ulubionym filmie " Dom dusz" http://bestplayer.tv/film/2274-dom-dusz-1993-lektor-pl.html w 126 minucie jest taka wzruszająca scena, jak do konającej w więzieniu Blanki przychodzi Matka. Z mojego doświadczenia mogę tylko dodać,że kiedy ma mnie spotkać coś bardzo złego lub przykrego, śni mi się moja nieżyjąca Mama i pokazuje obrazy zapowiadające te wydarzenia.
Edytowany przez Justyna Lut 10 '14, 20:25
Bożena
Bożena Lut 10 '14, 22:36
Renatko, pięknie to napisałaś i biorę to sobie do serca. Jestem przekonana, że będzie to bardzo trudne, że przede wszystkim będę musiała nauczyć się wyciszyć, uspokoić myśli i może nadejdzie taki dzień w którym usłyszę, poczuję. Myślę , że moje czwartkowe adoracje Najświętszego Sakramentu to najlepsza okazja do próby nawiązania aż tak głębokiej więzi z Jezusem.  W domu raczej mi się to nie uda.Za dużo rozproszeń
Besia
Besia Lut 10 '14, 23:54
Bożenko Pana Boga słyszy się najlepiej w ciszy i na pewno uda się i Tobie kochana ,tylko bądź cierpliwa ;)
Justyna
Justyna Lut 11 '14, 19:33
Czy próbowaliście otwierać Pismo Święte i szukać rozwiązania swoich spraw? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii? Kiedyś jeden ksiądz powiedział mi, że nie jest to dobra metoda, inni wręcz zalecają. 
Strony: 1 2 »