Loading...

nachalna | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Lut 14 '14, 12:19
Przez kilka dni byłem nakłaniany do dyskusji na facebooku przez niedaleką sąsiadkę,świadka Jehowy.Mimo mojej odmowy zawsze pisała.Nie trafiały zadne argumenty,Zebrałem się w koncu i przedwczoraj napisałem jej,mniej więcej tak.Moja wiara opiera się na miłości,przebaczeniu i pokorze.Istnieje juz przeszło 2000 lat.Wasza wiara powstała prawie 2000 lat po narodzeniu Jezusa na zasadzie buntu,nienawiści do kościoła i Papieza i pychy.Tworzycie własne interpretacje Pisma św.,ba macie nawet własne wydanie Biblii.Coś takiego nie moze podobac się Bogu,i mnie tez się nie podoba.Jak ręką odjął.Mam spokój Juz trzeci dzien.Moze moje słowa trafiły do niej.Dobrze by było.
Besia
Besia Lut 14 '14, 12:34
Oj dobrze by było Zbysiu ,tak trudno do nich dotrzeć ,ale zawsze jest szansa ,że coś zrozumieją ,ja też mam w sąsiedztwie ,ale nie nagabują.
Jerzy
Jerzy Mar 20 '14, 20:03
Ja mam gorzej bo w Sulejówku oni mają "dom modlitwy" i zawsze chodzą po domach w najmniej odpowiednim momencie. kilka razy w tygodniu też stoją w przejściu podziemnym koło dworca ze swoimi broszurkami. Chyba starzy wyjadacze w ten sposób uczą nowy narybek jak nagabywać ludzi. 
marek
marek Mar 20 '14, 21:53
Mocne słowa, z serca i prawdziwe.