Loading...

Tajemnice Szczęścia | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Lut 18 '14, 20:39
Tajemnice szczęścia sa po prostu NIESAMOWITE:))
Besia
Besia Lut 18 '14, 20:57
No to Weroniko zaczęłaś odmawiać ;)))
Weronika JG
Weronika JG Lut 18 '14, 21:45
Tak zaczęłam i odmawiałam je z prawdziwym wzruszeniem:)
Edytowany przez Weronika JG Lut 18 '14, 21:47
.
. Lip 31 '14, 12:00
Witam. Mam takie pytanie.. moze ktos zna na nie odpowiedz. w obietnicach jakie dal Pan Jezus dla tych ktorzy odmowia przez rok tajemnice szczescia zawarte jest tylko o najblizszych.. tylko o rodzinie. a czy ja modlac sie ta modlitwa moglabym jakos sprawic aby ta laska dotknela tez osobe spoza mojej rodziny? choci mi o osobe bardzo bliska memu sercu, ktora chcialabym "otoczyc" takimi laskami, a wiem ze ta osoba sama za siebie jej nie odmowi.. tak samo czy odmawiajac dodatkowo 7Ojcze nasz i 7 Zdrowas Maryjo ku czci Najdrozszej Krwi Chrystusa odmiawianej codziennie przez 12 lat moglabym jakos modlic sie aby i ta osoba otrzymala laski?? bardzo mi zalezy na tym aby jej w taki sposob pomoc..! czy ktos sie wypowie?

Jan
Jan Lip 31 '14, 12:26
Magdaleno modlić się możesz, ale czy wymodlisz akurat te łaski które byś chciała tego nikt z nas Ci nie powie bo to wie tylko jeden Bóg.

Modlitwy to nie zaklęcia powiesz i się spełnią. To Bóg decyduje jak i kiedy. Ty musisz się tak nastawić że się modlisz a owoce modlitwy powierzasz Bogu i Maryi.

.
. Lip 31 '14, 12:52
:)
Strony: « 1 2