Loading...

jestem | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Lut 18 '14, 13:40
Troszeczkę mi lepiej.Za tydzien we wtorek konczę swoją drugą NP.A łaski mojej Królowej juz dzisiaj są widoczne.Synek zmienił się o 180 stopni.Modli się duzo więcej,w głowie dojrzale.Fajne to.A przeciez to nie wszystko.Jedyne ,co mąci ten stan,to moje własne rozterki i wątpliwości.Duzo się modlę i w oczach chocby najblizszych moze to uchodzic za dziwactwo.Ja z kolei nie chcę zeby ktoś myślał,ze robię to na pokaz.Dlatego staram się modlic jak jestem sam w domu.Nie ma się czego krępowac ,wiem,ale jednak czuję dyskomfort.Wiem co mam w sercu,ze to szczere,ale tu tez mozna zbłądzic i otrzec się o pychę.Ot i takie to dylematy.Chcesz byc w porządku wobec wszystkich i tam na górze i tu na dole,a wcale to nie jest takie proste.Pan Bóg dał nam wyjątkowo cieplarniane warunki do wielbienia Go.Zyjemy w takiej części świata,gdzie nie ma ekstremalnych warunków do uprawiania katolicyzmu.Nie ma wojen,głodu,prześladowan na duzą skalę i mamy dostęp do poznania naszej wiary,na jakim chcemy poziomie.Jak tu się sprawdzic.Dziękuję Ci za to Boze.Tylko czy robię wszystko,czy tylko tak mi się zdaje?Staram się.A moze to za mało?Moze w takich warunkach trzeba się dla Niego zatracic.Tylko jak?
Besia
Besia Lut 18 '14, 19:04

Witaj Zbyszku cieszę się ,że jest Ci troszkę lepiej ;)Jak pięknie jest dostrzegać otrzymane łaski i umieć się z nich cieszyć ;) Twój syn to fajny chłopak;)))

A tu coś o zatraceniu się w miłości do Boga

http://www.katolik.pl/o-praktykowaniu-bozej-obecnosci,22287,813,cz.html?idr=10462

Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę ,z Panem Bogiem.

Karolina
Karolina Lut 18 '14, 19:17
Ja także będę się za Pana modlić w wolnych chwilach,a także za Panią Bożenkę,tacy dobrzy ludzie nie powinni odczuwać takiego bólu,cieszę się z Pana otrzymanej łaski.Pozdrawiam.
Bożena
Bożena Lut 18 '14, 22:21
Karolinko. bardzo Ci dziękuję. Jesteś wspaniałą, wrażliwą i dobrą dziewczyną. Niech Bóg ma Ciebie i Twoją mamę w opiece.
Ja również się za Was modlę .