Loading...

3 Nowenny wysłuchane | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Lut 23 '14, 18:33
Witam. Odmawiałam pierwsza swoja nowenne o powrot do zdrowia, moje zdrowie sie polepszyło po pierwszej nowennie. Kończac pierwsza zaczęłam druga w tej samej intencji moje zdrowie rowniez sie polepszało z dnia na dzien chociaz przychodziły momentu kryzysu ale ja cały czas ufałam i pokładałam nadzieje Maryję i miłosierdzie Jej syna:) Postanowiłam odmawiać 3 nowennę również w tej samej intencji tyle ze juz z 4 tajemnicami a nie trzema:) w trzeci dzień nowenny poszłam do spowiedzi wyspowiadałam sie porozmazywałam z księdzem o moim problemie o natretnych myslach ktore mnie nachodziły ksiadz dał mi abym przeczytałam dwie ksiazki zwiazane z moja choroba jak również położył rękę na moim czole i udzielił błogosławieństwa. Po tym wszystkim odmawiajac dalej Nowennę i czytając ksiazki wszystko zaczeło sie powoli okładać w normalności moje zdrowie sie poprawiało ja byłam spokojniejsza i radosniejsza bo z zaufaniem szłam na przód:) Nowenne zakończyłam 31.12.2013 roku po dwóch tyg od ukończenia nowenny wszystkie dolegliwości jakie jeszcze miewałam całkiem ustąpiły. Myśli natrętne opuściły na zawsze moja głowę z czego jestem bardzo zadowolona:) To dzięki Mateczce i Jej synowi:) Pragnę również podziękować Maryi za otrzymane łaski za to ze mnie wysłuchała ze wyprosiła u swojego syna dla mnie zdrowie ktore było mi bardzo potrzebne:) Ufność to jest największa moc Nowenny wiem ze nieraz nie jest łatwo tracimy ja ale nie poddawajmy sie Bog jest wielki i moze wszystko!:) z Panem Bogiem:)
Dorota
Dorota Lut 23 '14, 19:50
Moje serce raduje się z Tobą, Karolino:))))
Dzięki Bogu za Twą wytrwałość, za Twoje świadectwo!
Chwała Panu i naszej Mateńce!
Edytowany przez Dorota Lut 23 '14, 19:51
Mariusz
Mariusz Lut 23 '14, 21:37
Ja odmawiam drugą nowennę w tej samej intencji ale szczęśliwego finału jeszcze nie widać. Jednakże cudownie to czytać. Nadzieja rośnie. Chwała Panu i Mateczce!
Bożena
Bożena Lut 23 '14, 23:41
Piękne świadectwo Karolinko, dziękuję za nie
Weronika JG
Weronika JG Lut 24 '14, 12:24
Ja jutro konczę pierwsza Nowennę Pompejańską:))
Jerzy
Jerzy Lut 24 '14, 13:46
Ja dziś skończyłem część błagalną mojej szóstej NP, od jutra część dziękczynna. Nowa intencja ale też jeszcze się nie bardzo spełnia. Ale drobne znaki są częste. 
Weronika JG
Weronika JG Lut 24 '14, 13:49
A mnie pomogła ta pierwsza NP. Jeszcze dwie odmawiam równoczesnie z ta pierwsza , ale w innych intencjach. Jak tylko skończe pierwsza zaraz zaczynam nastepną:))
Mariusz
Mariusz Lut 24 '14, 22:48
Samo odmawianie odmienia człowieka :)