Loading...

Moje marzenie - zostac mama! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Edyta
Edyta Lut 26 '14, 17:18

Witam wszystkich sedezcnie :)!


Jestem tu zbyt "nowa" wiec jeszcze nie zabardzo orientuje sie jak obslugiwac sie ta strona - wybaczcie - ale chcialam zlozyc swoje swiadectwo. Codziennie tu wchodze i czytam Wasze slowa wsparcia, wiary, rozne modliwy, linki - cos pieknego. Jestem za to bardzo wdzieczna i czuje jak wiara w Milosierdzie Boze, Matke Boza Pompejanska jest silna!


Jestem szczesliwa mezatka, z mezem probalismy sie 09.2012r. Od zeszlego roku staramy sie o dzidziusia bezskutecznie. Po paru miesiacach starania, dowiedzialam sie o NP przypadkowo gdy szukalam modlitw na Internecie. Od razu podjelam sie tej cudownej modlitwie w intencji laski macierzynstwa, i obecnie jestem w trakcie drugiej NP. Moja intencja jeszcze nie zostala wysluchana, ale odkad odmawiam NP, moje zycie doznalo wielu innych lask, najwieksza laska to odbudowanie mojej wiary w Boga. Nie wyobrazam sobie dnia bez rozanca! Czuje ogromny pokoj oraz opieke Matki Bozej.


Kilka tygodni temu zachorowalam, mialam silne bole brzucha. Lekarz mnie wyslal na rozne badania, m.in. USG. W zeszlym tygodniu dowiedzialam sie ze mam odmiane endometriozy, czyli 4 cysty na prawym jajniku oraz 1 cysta na lewym, ktore powodowaly silny bol brzucha. Nie bede sie rozpisywac, ale obecnie czekam na badanie rezonansem magnetycznym oraz wizyte u ginekologa.


Wierze ze wszystko sie jak najlepiej ulozy za wstawiennictwem NMP oraz Jezusa Chrystusa. Wierze ze razem z mezem bedziemy mogli sie kiedys cieszyc naszym malenstwem! Nigdy nie przestane tej cudownej modlitwie! Tym ktorzy maja watpliwosci - trwajcie i nie poddawajcie sie!


Zostancie z Bogiem i niech Matka Boza Pompejanska ma Was wszystkich w swojej opiece!


Amen.

Jerzy
Jerzy Lut 26 '14, 23:06
Witamy Edyto, masz rację że Nowenna Pompejańska pozwala nam się otworzyć na otrzymanie łaski i cudów. NP jest trudna ale za to jaka piękna. Jeśli by była bardzo łatwa to nie mogli byśmy jej docenić. Nie szanuje się tego co przychodzi bardzo łatwo albo tego co się za darmo i bez wysiłku dostaje. Ja odmawiam już szóstą nowennę i ta obecna intencja też nie bardzo się spełnia ale wierzę że niedługo będą pozytywne efekty. Wszelkie znaki na ziemi i na niebie mi tak podpowiadają. Życzę żeby Twoja intencja spełniła się jak najszybciej oraz żeby skończyły się wszelkie problemy zdrowotne. 
Besia
Besia Lut 27 '14, 00:11

Edytko miło ,że jesteś z nami :))) Życzę owoców modlitwy ,żebyście doczekali się dzidziusia ;)))

Niech Pan Bóg Wam błogosławi.

Edyta
Edyta Lut 27 '14, 02:31
Witam kochani! Dziekuje za bardzo mile "przywitanie" :)) Jerzy - totalnie sie zgadzam z Twoja wypowiedzia, i wlasnie my wszyscy ktorzy odnalezlismy ta piekna Nowenne, powinnismy czuc sie bardzo szczesliwi, bo ona uczy nas szacunku, wiary, wytrwalosci - wlasnie takich rzeczy ktorych bardzo duzo ludzi na tym swiecie nie dostrzega! I dlatego jest tak wazne dotrzymac obietnic Nowenny - "...wszedzie bede glosic o milosierdziu ktore mi wyswiadczylas..."-wlasnie glosic innym zeby i oni doznali tych pieknych lask.

Jerzy - ja rowniez zycze Ci zeby i Twoja intencja sie spelnila juz wkrotce. Piekne jest ze sie nie poddajesz i mocno ufasz w moc NP :)