Loading...

2 nowenna jednoczesnie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Jagoda
Jagoda Mar 28 '14, 16:48
Czy można odmawiać 2 nowenny jednocześnie?gdy nie skończyło sie jeszcze jednej i zacząć już druga?
Weronika JG
Weronika JG Mar 28 '14, 17:12
Ja odmawiam 3 jednocześnie:)ale w trzech różnych inyencjach:))
Jagoda
Jagoda Mar 28 '14, 20:11
hm a 2 podobne troche?
Iwona
Iwona Mar 28 '14, 20:21
Weroniko prosze zdradz sekret jak to robisz jak znajdujesz czas przy czworce dzieci.Moze skorzystamy z Twoich podpowiedzi.?
Weronika JG
Weronika JG Mar 28 '14, 20:47
przy piątce dzieci:) po prostu , nie daję sobie chwili odpoczynku dopóki nie zmówie wszystkich trzech:) nie ma telewizji, plotek z koleżankami- każda wolna chwila jest na modlitwę:)bardzo często modlę się prasując albo odkurzając- ot cała filozofia:)a wieczorem tajemnice szczęścia jeszcze:)pozdrawiam
Beata
Beata Mar 28 '14, 22:23
Weroniczko moja kochana dzisiaj to mnie powaliłaś na kolana swoją wypowiedzią.... Panowie, Panie czapki z głów :))) Mowę mi odebrało :)))
Weronika JG
Weronika JG Mar 29 '14, 06:34
:))  ja nie mam problemów z odmawianiem sobie przyjemności na rzecz modlitwy, z wcześniejszym wstawaniem , czy modleniem się do północy. Prawdę powiedziawszy wolę się modlić niż iść na babskie pogaduchy( na które w zasadzie nie chodzę) lub cokolwiek innego mało produktywnego robić . Pragnę w tym miejscu zaznaczyc ,że nie jestem i nigdy nie byłam osobą zbyt praktyczną , poukładaną czy pedantyczną w tym co robię. Raczej roztrzepana romantyczka:)Na modlitwę jednak zawsze rezerwuję sobie cały wolny czas , który mam - w tym względzie jestem bardzo konsekwentna:) pozdrawiam
Weronika JG
Weronika JG Mar 29 '14, 09:06
"Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy " to jest bardzo mądre zdanie:)
Jagoda
Jagoda Mar 29 '14, 09:55
czyli nie ma sensu nieba szturmowac modlitwami?
Weronika JG
Weronika JG Mar 29 '14, 10:02
Jest ale to i tak niczego nie przyspieszy:)
Jagoda
Jagoda Mar 29 '14, 10:23
ale ja nie chce przyspieszac...
Weronika JG
Weronika JG Mar 29 '14, 10:33

Bardzo podobnie piszesz do Agaty ( ma swój wątek na forum). Ona też niezdecydowana , rozchwiana.....

 Jak Cię czytam to jakbym ją czytała....


Jaka to ma być intencja ta pierwsza? A jaka ta druga?

Weronika JG
Weronika JG Mar 29 '14, 18:04
Pracuje w domu Kasiu:)oprócz domowych obowiazków mam jeszcze inne , takie z handlem zwiazane:))
Jerzy
Jerzy Mar 30 '14, 09:21
Mam kuzynkę Karmelitankę i ona mi kiedyś powiedziała coś w tym sensie że do wysłuchania modlitwy = uzyskania łaski cudu czasem wystarczy jedno "Zdrowaś Maryjo" byle nasza wiara w czasie odmawiania była "jak ziarnko gorczycy". Po to odmawiamy cały różaniec w NP żeby nauczyć się modlitwy z wiarą, nadzieją i miłością.