Loading...

Ludzi o dobrym sercu proszę o modlitwę w mojej intencji - prawo jazdy. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
Iwona
Iwona Kwi 7 '14, 12:07
Gorąco proszę o modlitwę abym przezwyciężyła strach podczas kierowania autem. Bym nabrała większej pewności siebie wykonując wszelkie manewry na drodze, bym uwierzyła w swoje możliwości i w to ,że dam radę .! I abym "zdjęła" nogę z gazu ..bo troszkę z tym przesadzam.. Bardzo dziękuję .! Bóg zapłać wszystkim , którzy poświęcą swój czas i pomodlą się za mnie .! :)
Załączniki:
  1234225_517156631701190_405296954_n.png (364.6Kb)
Majek
Majek Kwi 7 '14, 12:21
Obiecuję że za chwilę to zrobię:))
Majek
Majek Kwi 7 '14, 12:22
Akurat mam czas bo mam wolne w pracy i mogę być tym "Pogotowiem Modlitewnym":))
Iwona
Iwona Kwi 7 '14, 12:39
dziękuję Majek .! :).
Iwona
Iwona Kwi 7 '14, 14:38
Aniu + :)
zbynio518
zbynio518 Kwi 7 '14, 17:15
Moja żona,została zmuszona sytuacją w naszej rodzince do zrobienia sobie prawka na stare lata,po 50.Oblewała przez półtora roku,sam nie wiem ile razy.W zeszłym roku powiedziała,że jedzie ostatni raz,bo ma dosyć.Ona pojechała,a ja z synem na kolana,za różaniec i łomotamy do nieba.Oj długo.Już kolana bolały.Jest telefon.Zdałam!I pisk.A pojechała zrezygnowana i dla formalności.Dzisiaj jeździ jak Kubica,już nie jestem jej potrzebny.Żartuję.Pomodle się za Ciebie.
Iwona
Iwona Kwi 7 '14, 17:42
jej to faktycznie .! Twoja żona musi być na prawdę upartą osobą .! Ja też taka jestem .! :) tylko czasami brak mi wiary w siebie ... dziękuję Ci z całego serca .! !
Iwona
Iwona Kwi 7 '14, 20:17
wszystkim dziekuję z całego serca .! :) jej ..jest w Was tyle bezinteresownej troski i miłości do drugiego człowieka .! to piękne.! 
Ania
Ania Kwi 25 '14, 22:44
Iwono, pomodliłam się za Ciebie :)

SoWa, uwielbiam te pieśni :)

Monika
Monika Cze 6 '14, 12:58
Temat został przeniesiony Zanim napiszesz:.