Loading...

Info

Krucjata modlitwy w intencji małżeństw zagrożonych rozpadem

Modlitwa w intencji  zagrożonych rozpadem małżeństw

  • Utworzona: Sty 25 '15, 00:43
  • Admin: Besia

Użytkownicy

Bieżące wiadomości

Moja Tablica

Musisz się zalogować, aby komentować
Hanna
Lut 2 '15, 09:00
Hanna
Lut 2 '15, 09:00
Polecam małżonkom, których małżeństwo jest zagrożone polecam obejrzenie filmu
Hanna
Lut 2 '15, 00:38
Modlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa
– Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie.
– Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, odbierz im środki przekazu, a otocz nas opieką swoich Aniołów.
– Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości.
– Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych łez i bólu.
– Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego ogłupiania.
– Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy. Amen.
Modlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa
– Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grze...Więcej…

Forum

Temat Ostatnia odpowiedź
Nie ma jeszcze tematów, napisz pierwszy.