Loading...

Prosze o wsparcie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Besia
Besia Cze 21 '12, 20:59

Rozumiem Twoje cierpienie i cieszę się ,że podjełaś druga nowenne mimo trudności  i watpliwości .Pamiętaj Pan Bóg Ciebie kocha ,ufaj ,oddawaj mu swój ból będzie Ci lżej .Ja też mam nadzieję ,że niedługo napiszesz,że wszystko sie ułożyło,codziennie modle sie za Was.

 

BB
BB Cze 24 '12, 15:37
Tak się zastanawiam.... może ja źle odmawiam NP? Bo na przykład kiedy rozważam poszczególne tajemnice to czasem dopasowuję je do mojej sytuacji. Chodzi mi o to, że np. jak rozważam pierwszą tajemnicę, to myślę sobie, że Matka Boża przyjęła bez wahania to co zaplanował dla niej Pan i proszę Ją, aby dała mi siły do przyjęcia tego co mnie jest pisane, ale równocześnie proszę, aby w swej łasce uratowała moje małżeństwo. Albo przy drugiej tajemnicy proszę, aby zechciała nawiedzić i nasz dom. Może to źle, że tak robię?
Besia
Besia Cze 24 '12, 18:28

Mnie się wydaje ,że bardzo dobrze .Różaniec to modlitwa serca ,aTy w ten sposób rozważając modlisz się sercem .

Pozdrawiam

BB
BB Cze 29 '12, 21:15
Staram się, ale jest coraz gorzej. Już nawet nie umiemy ze sobą rozmawiać. Nie mam już siły....
Besia
Besia Cze 29 '12, 21:51
Nie wiem na ile Twój mąż jest wierzący ,ale może wspólna modlitwa by pomogła ,jak nie umiecie rozmawiać ze sobą ,może uda Ci się namówić męża na wspólną modlitwę ,chociażby Ojcze Nasz ,ta prosta modlitwa skruszyła wiele serc.Wiem ,że jest trudno namówić kogoś kto się zaweźmie ,ale może uda się .Nie poddawaj się kochana ,im bardziej tracisz siły tym bardziej módl się ,Pan Bóg Ciebie kocha i jest przy Tobie w tych trudnych chwilach .Gdy Ci ciężko ofiaruj Panu Bogu swoją bezsilność ,swoje cierpienie ,spójrz na krzyż to pomaga .Pozdrawiam Ciebie ,jestem z Tobą ,oddaje Was Panu Bogu codziennie .
Besia
Besia Lip 1 '12, 23:35

BB znalazlam to dla Ciebie ,może dodaCi chociaż trochę otuchy

http://www.youtube.com/watch?v=_rE01GNjpZs&feature=related

BB
BB Lip 1 '12, 23:39
Czy to normalne, że czasem w czasie modlitwy czuję zapach, tak jakby wnętrza starego kościoła? Ten zapach jest tak charakterystyczny, nie do pomylenia z innym
Besia
Besia Lip 1 '12, 23:43
Myślę ,że może tak się przydarzyc ,różne rzeczy mogą się dziać podczas modlitwy.
Strony: « 1 2