Loading...

Aktualizacje strony | Forum Nowenny Pompejańskiej

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 10 '14, 20:14

U mnie podobnie . Też nie mogę pisać na tablicy ani wysyłać wiadomości.

marek
marek Sie 10 '14, 20:39

Proszę wyczyscić przegladarkę - w pamieci sa stare skrypty i to moze powodowac bledy

Edytowany przez Użytkownik nie istnieje Sie 10 '14, 20:48
katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 11 '14, 09:47

Marku.Po ostatniej aktualizacji dalej nie mogę pisać na tablicy.

Wciskałam F5 dużo razy i nic to nie pomaga.Jak wyczyścić przeglądarkę?

Zniknęły wszystkie wiadomości.

Monika
Monika Sie 11 '14, 09:52

Rita z jakiej przegladarki korzystasz?

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 11 '14, 10:17

Mozilla. WCISKAM F5 i enter i nie mogę pisać na tablicy ale wiadomości już tak. Wylogowałam i zalogowałam się ponownie. i tablica nie działa.Było dobrze..Jakieś ekimonki by się przydały tutaj.

marek
marek Sie 11 '14, 10:33

Jeśli to mozilla firefox, to:

1. wejdź do emnu historia

2. wybierz Wyczyść całą historię

3. zaznacz najlepiej Wszystko (

4. kliknij Wyczyść teraz

marek
marek Sie 11 '14, 10:36
Cytat z katarzyna(Rita) nie mogę pisać na tablicy

 

Tak na marginesie, to na tablicy można tylko komentować. Żeby dodać nową treść na tablicę, to trzeba albo wybrać coś z ramki "dodaj treść" po prawej, albo dodać coś na swojej tablicy, czyli tutaj (w ramce Bieżące wiadomości)

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 11 '14, 10:59

Teraz to sobie popsułam to co mi potrzebne przez usuwanie..

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 11 '14, 12:39

Teraz to nie mogę komentować. wysyłać priv. ani na czacie pisać.I też nie mam wiadomości poprzednich.I jak chciałabym do kogoś napisać priv to nie mam.Wszystko popsute.

 I

Monika
Monika Sie 11 '14, 13:41

Rita ale co popsułaś? Przez jakie usuwanie? Przez czyszczenie historii? Spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie komputer i jeszcze raz odpalić przeglądarkę i zalogować się na forum.

 

Przestańmy narzekać. Te zmiany są konieczne i niezależne od Marka - inaczej forum nie mogło by poprawnie funkcjonować. Do zmian trzeba się po prostu przyzwyczaić i tyle. Jak są nawet jeszcze jakieś błędy to musimy dać czas Markow na to, żeby je usunął. 

Edytowany przez Monika Sie 11 '14, 13:43
Besia
Besia Sie 11 '14, 15:40

Moniczko wiadomo ,że zmiany są konieczne  ,ale niestety kłopotliwe dla niektórych osób ,nie każdy umie sobie poradzić i nie zawsze ma kto pomóc .Rituś potrzeba cierpliwości jeszcze troszkę i pewnie będzie wszystko w porządku .

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 12 '14, 14:22

Dobrze poczekam.

Besia
Besia Sie 12 '14, 14:26

Cieszę się ,ja też mam problemy ;(

Grzegorz
Grzegorz Sie 12 '14, 16:43

Ja od czasu aktualizacji mam problem z polskimi znakami i nie tylko. Niektore znaki zmienily polozenie i to nawet kiedy wchodze na inne strony.

marek
marek Sie 12 '14, 17:56

Sonia - dzieki :)

aktualizacja skryptow zmenia pliki na srwerze, ale nie w komputerach,w  kotrych korzystamy. Ogolny blad ze znakami ma na pewno inna przyczyne.

Grzegorz
Grzegorz Sie 12 '14, 21:12

Soniu, Twoje rady pomogły !

Znowu mogę pisać po polsku !

Nie wiem dlaczego takie odstępy mi się teraz robią, ale to już nieważne.

Jestem pod dużym wrażeniem Twojej wiedzy. Zaskoczyłaś mnie tym ! Dziękuję !

Lena
Lena Sie 13 '14, 08:58

Czy ktoś wie, jak usunąć linki z bocznej zakładki? Nieraz coś dodaje, ale potem kasuje, bo coś chcę zmienić np. to, że tekst jest "w kupie", mimo, że w roboczej ładnie to porozdzielałam. Posty zostają usunięte, ale pozostają linki w bocznej zakładce, nieraz 3 z rzędu takie samie i niepotrzebnie to zajmuje miejsce na forum.

marek
marek Sie 13 '14, 09:03

czy mas zna myśli ramkę "Tematy forum"?

Lena
Lena Sie 13 '14, 09:06

mam na myśli ramkę "linki"

Monika
Monika Sie 13 '14, 10:24

Amelia a czyściłaś pamięć podręczna przeglądarki, z której korzystasz w telefonie?

Strony: « 1 2 3 »