Loading...

Załamanie i zwątpienie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Marta
Marta Sty 28 '15, 18:37

Trochę tracę nadzieję, że ta modlitwa pomaga. Póki co chłopak stwierdził, że nie przeszkadza mu to, że nie mamy żadnego kontaktu, więc modliłam się też o to, żeby Bóg zabrał ode mnie ból związany z tym uczuciem do niego. Ale tylko go kocham coraz bardziej i coraz bardziej mi go brakuje...
Jestem już w trzeciej nowennie błagalnej i jest tylko gorzej mi z tym wszystkim...

Ola
Ola Sty 28 '15, 19:08

Marto, to nie są czary-mary i niestety trzeba czasem dużo czasu. Uczucia też nie miną od razu. Modlitwa bardzo pomaga. Mi pomogła po 3 miesiącach, innym po dłuższym czasie albo wciąż na to czekają. Nie poddawaj się i nie trać sił.

Magdalena
Magdalena Sty 28 '15, 19:08

Przygotuj się na to że może nie przejść od razu. Ja około miesiąc temu skończyłam nowennę w intencji uleczenia złamanego serca. I póki co jak było złamane tak jest. 

Ola
Ola Lut 3 '15, 21:41

Może napiszę co u mnie, bo minął prawie miesiąc od założenia tego wątku.

Wczoraj skończyłam moją 2. i 3. Nowennę. Wczoraj, jak zapewne wszyscy wiedzą, było święto Ofiarowania Pańskiego i... rocznica mojego chrztu. Od 2 tygodni, odkąd policzyłam, że koniec mojej modlitwy przypadnie na ten dzień, byłam szczęśliwa i podbudowana. Od 2 tygodni też dostałam ogrom łask, ogromny spokój i opiekę MB. Teraz ze spokojem czekam na rezultaty mojej modlitwy. Dzisiaj nie rozpoczęłam nowej Nowenny, chcę dać sobie 2-3 dni odpoczynku i odmówić modlitwę św. Gertrudy za dusze czyśćcowe, przemyśleć intencję kolejnej Nowenny.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie

Besia
Besia Lut 3 '15, 22:07

Cieszę się Olu ,że skończyłaś Nowenny;))) Życzę owoców tej modlitwy;)

Strony: « 1 2 3 4