Loading...

REGULAMIN FORUM | Forum Nowenny Pompejańskiej

GG
GG Sty 9 '13, 00:34

Regulamin Strony: http://zywyrozaniec.pl/regulamin

dodatkowe wytyczne na forum:

1. Sprawdź, czy twój post pasuje właśnie do tego działu. 
2. Zobacz, czy temat który chcesz poruszyć, nie był już omawiany (zob. wyszukiwarka na górze strony). Jeśli tak, to dopisz swój post do wcześniejszego tematu, aby uniknąć chaosu na naszym forum. 
3. Dbajmy też o to, aby w dyskusji używać argumentów, nie inwektyw - tak aby nasze forum stwarzało miłą atmosferę. 
4. Posty nietreściwe, zbyt krótkie, nie na temat, jak i posty typu "Ekstra! Dobry pomysł" ; "Ładne"; "Popieram" itp. mogą zostać skasowane bez uprzedzenia. 
5. Nie załatwiamy na forum spraw prywatnych (nie piszemy zdań w stylu :"Odezwij się do mnie na priv, bo coś chcę" albo: "wysłałem/am Ci coś na maila - przeczytaj to" itp.) 
6. Na forum obowiązuje język polski wraz z wszystkimi jego regułami gramatycznymi, ortograficznymi, interpunkcyjnymi itp. 
7. Nie piszemy WIELKIMI LITERAMI. Zgodnie z netykietą oznacza to podniesiony głos.
8. Cytując czyjąś wypowiedź, cytujemy tylko ten fragment, na który odpowiadamy bądź który komentujemy. 


Dodatkowo prosimy o:

1. Nie prowadzenie prywatnych dyskusji lub dyskusji nie związanych z tematem wątku. 
2. Nie obrażanie innych osób. 
3. Nie używanie cudzych awatarów bez zgody właściciela. 
4. Nie umieszczanie postów o tej samej treści w różnych działach forum. 
5. Nie rejestrowania się na dodatkowych kontach (które będą usuwane bez ostrzeżenia) oraz nie posługiwanie się pseudonimem/nickiem, który łączyłby się z jakąś organizacją lub też piastowaną funkcją (wyjątek stanowią nazwy członków zakonów, o ile osoba posługująca się nickiem do zakonu należy). 
6. Nie usuwanie posta tytułowego w danym wątku bez porozumienia z moderatorami. 
7. Nie edytowanie treści zamieszczanych przez siebie postów w sposób nagminny.


Decyzje moderatorów nie muszą być zawsze uzasadniane, ale zawsze można o wszystko zapytać. Od decyzji moderatorów zawsze można się też odwołać u administratora. 

Na forum wymieniamy doświadczenia, dzielimy się opiniami i pomysłami. Jeśli komentujemy czyjąś wypowiedź, to komentujemy wypowiedź, a nie oceniamy człowieka, który ją napisał.

Jeśli chcesz zgłosić złamanie regulaminu, napisz PW na konto MODERATOR
Edytowany przez marek Lip 5 '14, 22:07
Angie
Angie Sty 9 '13, 11:17
No i bardzo dobrze! Nareszcie będzie porządek :).
GG
GG Sty 9 '13, 15:30
Już od dawno myśleliśmy właśnie o regulaminie i jakieś formy moderacji, regulamin jest krótki, zwięzły i mam nadzieję, że jasny dla wszystkich. Proste reguły, nie powinny powodować u katolików raczej żadnych odruchów obronnych. Ma za zadanie chronić katolicką naukę, unikać kontrowersji związanych z różnymi nie uznawanymi objawieniami i naukami, które nie można uznać za czysto katolickie. To przede wszystkim. Ludzie którzy tutaj przychodzą i czytają powinni dostawać treści, które im NIE ZASZKODZĄ, nie spowodują zamętu duchowego i umysłowego. I ktoś musi nad tym czuwać :)
Ten temat jest przyklejony
Temat jest zamknięty