Loading...

Blagam o pomoc,mam wielki problem w odmuwieniu Ruzanca | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Marcin
Marcin Sie 27 '13, 22:46
Jeszcze z jednym warznym swiadectwem,chcem sie z wami podzielic.
Urodzilem sie,1988 czerwca dnia 30.

Duzo bardzo pisac,ale od razu zaczne.Przez cale zycie,w najwazniejszych w moim zyciu wydazeniach,zawsze malem cefre 8.Bardzo duzo osemek.
Jak by Pan mi oznaczal ta cyfrou te wydarzenia.
I drodzy,zachwile,zauwarzylem to,w co nie moge uwierzyc.Data reestracji w Waszym forum,gdy Pan mnie do Was przyprowadzil, zobaczcie 08.08.2013!!!!!!!!!!!!
Prawda cudowny znak)))
Chwala Ci Ojcze!!!!!
Chwala Ci Jezusie!!!
Chwala Duchu Swiety!!!!

Chwala Ci Maryjo!!!


Besia
Besia Sie 27 '13, 23:04

Piękne świadectwo Marcinie ,dziękuję.

Niech Pan Bóg ma Ciebie w opiece.

Marcin
Marcin Sie 28 '13, 06:24
Bog Zaplac Beti!!!!
ania
ania Sie 28 '13, 12:55
Marcin cudowne swiadectwa :) 

pozdrawiam

Ewa
Ewa Lis 13 '13, 00:16

Czy moge sie do Was przylaczy, do odmawiania razem Rozanca? Z tym, ze ja chcialabym odmawiac Nowenne Pompejanska, we wlasnej intencjii. Czy tak mozna?

Besia
Besia Lis 13 '13, 08:06

Witaj Ewo :)

Chodzi Ci kochana o naszą wspólną modlitwę o 22 ?

Jeżeli tak to oczywiście serdecznie zapraszamy ,tylko my nie odmawiamy różańca,,tylko po prostu spontanicznie łączymy się w modlitwie w naszych wspólnych intencjach dowolną modlitwą ,żeby wesprzeć siebie na wzajem ,może to być i różaniec jak ktoś chce i może w tym czasie odmówić ,może to być dziesiątka ,a może być i  jedno Zdrowaś Mario ,czy Pod Twoją obronę ,ale w naszych wspólnych intencjach ,chodzi o takie wsparcie duchowe.

Pozdrawiam serdecznie :)

Jerzy
Jerzy Lis 13 '13, 08:43

Ewo, o 22 myślimy o sobie nawzajem łącząc się w krótkiej dowolnej modlitwie aby nasze intencje w których się modlimy zostały spełnione.

Natomiast Nowennę Pompejańską każdy odmawia w intencjach w których chce. Można się modlić za inne osoby albo we własnej intencji. Fortunata od której zaczęła się NP modliła się o swoje uzdrowienie a więc można jak najbardziej modlić się w swojej intencji:  http://pompejanska.rosemaria.pl/2011/06/jak-matka-boza-dala-swiatu-nowenne-pompejanska/

Strony: « 1 2 3