Loading...

Pomodlę się:) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Bożena
Bożena Sty 15 '14, 15:24
Weroniko, bardzo mi przykro.......oczywiście pomodlę się za Miłosza.
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 15:26
Dziękuję Bożenko:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 15:56

Dziékujé Bardzo Tobie również.

Modlę sie dziś Różańcem O Imieniu Jezus. Piękna modlitwa.Nowennę Pompejanska juz zmówiłam.Zastanawiam się czy jest jakaś Nowenna O imieniu Jezus?

Bartek
Bartek Sty 15 '14, 19:46
Jestem tutaj nowy i trochę... brak mi odwagi ale chciałbym prosic  o modlitwę w mojej intencji, abym odnalazł tą drogę własnie w Maryi...
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 19:51

Dobrze :)

(nie chce być niemiła ale avatar Twój nawiązuje do grupy , która zajmuje sie wykonywaniem coverów utworów heavy metal, to nie jest najlepszy awek)

Edytowany przez Weronika JG Sty 15 '14, 20:09
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 19:58
Dzis Pan, od którego kupiłam modlitewnik poinformował mnie ,że ksiązka jutro przed południem juz bedzie u mnie:))))) ach ach:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 16 '14, 09:42

Tych , którzy pragneli modlitwy informuję ,że jesteście dobrze przemodleni:)

pozdrawiam

Izabela
Izabela Sty 16 '14, 10:29
:)))czuję to.
Weronika JG
Weronika JG Sty 17 '14, 14:48
Dzis odmawiać będe Droge Krzyzowa w Waszych intencjach:)
ania
ania Sty 17 '14, 15:38
dziekuje Weroniko :)  dzisiaj juz jest inaczej...


Weronika JG
Weronika JG Sty 17 '14, 20:31
Głowa do góry Aniu!:) 
Weronika JG
Weronika JG Sty 17 '14, 21:26

Zachęcam do odmówienia Drogi Krzyzowej , dziś mamy piątek jak wiecie :) Gorzkie Żale odmawiam zaraz po Drodze Krzyzowej:)

Za Was Kochani:)

Besia
Besia Sty 17 '14, 21:37

Weroniczko pięknie :) Drogę Krzyżową można odprawiać codziennie ,robił to bł Jan Paweł II.

Bożena
Bożena Sty 18 '14, 11:25
Weroniko, jest mi troszkę lepiej, nawet moi przyjaciele to zauważyli. Jestem przekonana że Tobie również powinnam za to podziękować. Nie ustawaj proszę bo i mnie powoli" zarażasz" i czuję jakby ta posucha modlitewna troszkę osłabła....czyli idę do przodu :))
Weronika JG
Weronika JG Sty 18 '14, 11:31
Dobrze Kochana Bożenko:) bardzo mnie cieszy nawet najmniejsza poprawa w Twoim samopoczuciu. Pozdrawiam Cię i mocno wierzę ,że w końcu twoja posucha modlitewna zniknie bez śladu:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 24 '14, 14:46

Potrzebna komus modltwa?:)

piszcie:)

Arek
Arek Sty 24 '14, 15:08
Wydaje mi się że ja potrzebuję....ciężko ostatnio idzie mi odmawianie NP dlatego proszę Weroniko o modlitwę :) 
Weronika JG
Weronika JG Sty 24 '14, 15:10
Dobrze , masz moja modlitwę:)
Joanna
Joanna Sty 24 '14, 20:16
dzisiaj jak możesz to pomódl się za mojego chrześniaka kończy 3 lata:) ja się już pomodliłam ale nie wiem czy wystarczająco dobrze:)
Weronika JG
Weronika JG Lut 14 '14, 12:58

em- która wczoraj prosiła mnie o modlitwę-dzis tez polecam Cie Bogu:)

SoWo- za Ciebie wczoraj poszło do Nieba wiele koronek , odmawianych dopóki nie zasnęłam:)

Strony: « 1 2 3 4 »