Loading...

Pomodlę się:) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 19:49
Dzisiaj modlę sie za Was Koronka do Bożego Miłosierdzia- to piękna modlitwa w swej prostocie i wyrazie.
Mariusz
Mariusz Sty 13 '14, 20:05
Weroniko, może i rzeczywiście tak trzeba rozumować, ale podziwiam tak czy owak! Podziwiam  Łaskę jaką otrzymałaś od Boga, żeby z taką radością się modlić :)

A czy możesz też wspomnieć w modlitwie o tym, żeby rozwiązał się mój problem? Taką wielką udrękę w sercu noszę... Jeśli to nie problem oczywiście.
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 20:10

Ależ przestańcie pisać:"jeśli to nie problem", "jesli możesz" etc.:)

skoro mówię/piszę ,że sie modle to znaczy ,że sie modlę. Aktualnie siedzę i mam powera modlitewnego, strasznie mnie to jakoś raduje , gdy po odmodleniu i przemodleniu mnóstwa spraw dla siebie moge przemodlić coc dla kogoś. 

KROPKA


:))

Edytowany przez Weronika JG Sty 13 '14, 20:12
Izabela
Izabela Sty 13 '14, 20:48
To i ja poproszę :) i od razu dziękuję :)
Ania
Ania Sty 14 '14, 00:07
Dziekuje Ci :-) mam nadzieje ze do mnie tez niedlugo wroci ta radosc modlitwy
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 09:08
Izuniu i Kajuniu- oczywiście ,że sie pomodlę.Modlę sie zawsze za Was wieczorem , bo więcej czasu, mniej obowiązków. Wczoraj z tych koronek to musiał mi wyjśc jakiś "koronkowy , wielki obrus" do Matki Boskiej bo odmawiałam do 23.30:))
Natalia
Natalia Sty 14 '14, 09:36
Weroniko...ja rowniez potrzebuje Twojej modlitwy-o sile, wiare i nadzieje dla mnie, o zdrowie dla dziecka ktore nosze pod sercem i o nawrocenie ojca tego dziecka...
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 10:45

Dobrze:)

napisze Ci potem priv. Pozdrawiam

Besia
Besia Sty 14 '14, 11:05

Moditwa dla Natalii i wszystkich mam oczekujących dziecka:)


Modlitwa matek oczekujących dziecka

     Panie Jezu, proszę Cię z miłością za to powierzone mi życie, które noszę w łonie. Z pokorą dziękuję, że wybrałeś mnie jako narzędzie Twojej miłości. W tym pięknym oczekiwaniu pomóż mi żyć w nieustannym zawierzeniu się Twojej świętej woli. Daj serce matki: czyste, mocne i hojne. Ofiaruję Ci wszystkie obawy o przyszłość: lęki, niepewności, oczekiwania względem dziecka, którego jeszcze nie znam. Spraw, aby narodziło się zdrowe, oddal od niego wszelkie zło fizyczne i wszelkie niebezpieczeństwa duszy. Ty, Maryjo, która poznałaś niezliczone radości świętego macierzyństwa, daj mi serce zdolne do przekazania wiary żywej i gorącej. Uświęć moje oczekiwanie, błogosław moją cichą nadzieję, spraw, by owoc mego łona, wzrastał w łasce i świętości. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna. Amen.

Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 12:09
Nie dziękujcie mi tak , bo mi głupio...:P
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 16:02

Szalenie miło mi  to czytać. Dzis też sie modle wieczorem więc mam nadzieje ,że równiez spokojnie zaśniesz.

Pozdrawiam

Edytowany przez Weronika JG Sty 14 '14, 16:05
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 16:29

Polecam jeszcze Różaniec O Imieniu Jezus


http:///...ticle&rsa_id=714




Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 17:55

I polecam tez pogaduszki z Aniołami.......



Anioły




Edytowany przez Weronika JG Sty 14 '14, 17:56
Besia
Besia Sty 14 '14, 18:04
Oj tak tak Anioły ,nie zapominajmy o naszych przyjaciołach Aniołach :))))
Mariusz
Mariusz Sty 14 '14, 20:46
Ja też bardzo dziękuję! Co prawda mój niepokój wzrósł ale tak to jest kiedy "Brodacz" wie, że przegrywa :)

(tzn mam nadzieje...)
Edytowany przez Mariusz Sty 14 '14, 21:00
Weronika JG
Weronika JG Sty 14 '14, 21:30
Hmmmmmmm, też mam taka nadzieję.Dzis tez pewnie skończe sie modlić koło pólnocy. Ktoś jeszcze potrzebuje wsparcia duchowego oprócz tych co napisali?
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 10:43

Modliłam sie dłużej niz do północy...jakby przysypiałam i znów sie modliłam. Nie wiem dokładnie jak to było ale gdy kilka razy z rzędu przebudzałam sie to wciaz słyszałam w głowie/w sercu modlitwę. Niemal czułam jej obecność. Potem mój maz , który z natury nie jest wylewny wział moja dłoń w swoją, do snu tak chciał się ułożyć . Jest to o tyle dziwne ,że on nigdy tak nie robi. Kiedy po jakims czasie cofnęłam dłoń bo chciałam ułożyć się inaczej znów odszukał ją i zamknał w swojej. Przysnęłam, a gdy znów sie ocknęłąm miałam policzki mokre od łez. Dla mnie jest to dowód ,że czynię dobrze,że modlitwa działa, że modląc sie za Was i za siebie się modlę na swój sposób.

Amen

Natalia
Natalia Sty 15 '14, 11:02
Beti dziękuję za modlitwę! Wspaniale wyraża to co czuję a czego nie umiem ubrać w słowa podczas rozmowy z Panem Bogiem...Dociera do mnie powoli jakie szczęście mnie dotknęło mimo tej beznadziejnej sytuacji w jakiej się znalazłam:(
Czuję moc modlitwy własnej i tej w mojej intencji za co Wam dziękuję!!! Wierzę i jestem pełna nadzieji,że Maryja mnie nie opuści!!!:)
Arek
Arek Sty 15 '14, 11:38
Jeżeli można to pomódl się i za mnie bym wytrwał w modlitwie,otrzymał kolejne łaski oraz by moja intencja została wysłuchana. Dziękuje.:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 15 '14, 15:03

Dzis mija 5 lat jak mój brat popełnił samobójstwo. Proszę Was  o jedno "Wieczne odpoczywanie...." w jego intencji.

Miłosz miał na imię.

Strony: « 1 2 3 4 »