Loading...

Pielgrzymka sposobem na miłość ? z bloga Grzegorz

Kiedyś byłem starym kawalerem. Nie rozumiałem dlaczego tak było, bo nie byłem aż taki szkaradny :) Było mi bardzo źle. Z zazdrością patrzyłem na kolegów, którzy już mieli swoje dziewczyny. Czasem nawet zastanawiałem się, czy nikt nie rzucił na mnie klątwy, przez którą nie byłem zdolny znaleźć partnerki.
Miałem 26 lat.
Pewnego dnia postanowiłem się wybrać na pielgrzymkę do Częstochowy. Pomyślałem, że może to jest dobrą okazją do podrywu.
Maszerowałem przez 18 dni z tą jedną tylko intencją. Na początku czułem się nieswojo wśród modlących się ludzi i pytałem siebie: Co ja tu robię ?? Potem doszło do mnie, że spędzam tam najlepszy czas swojego życia.
Były tam piękne dziewczyny, ale żadnej nie poderwałem. W ostatni dzień pielgrzymki prosiłem przed obrazem Jasnogórską Panią ...o dziewczynę.
Wróciłem do domu. Po dwóch miesiącach poznałem Iwonę. Spędziłem z nią 5 lat. Właśnie się rozstajemy. Nie wyszło nam. Ale niczego nie żałuję. Cieszę się, że dzięki Maryi przez 5 lat nie byłem samotnym człowiekiem.

     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

Dorota
Lip 20 '14, 00:23
No nie wiem jak się odnieść...Ty się cieszysz , a mnie smutno się zrobiło...
Ufam, ze dobrze tę sytuację rozeznałeś...
Dziękuję, że dzielisz się z nami tym.
Grzegorz
Lip 20 '14, 00:31
Cieszę się. Te 5 lat było dla mnie wielką lekcją życia. Jest mi smutno i znowu czuję się bardzo samotny, ale teraz ufam Panu. Postaram się przyjąć z pokorą cokolwiek dla mnie naszykował.
Małgorzata Kundzia
Lip 20 '14, 12:05
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego wpisu.Otulam Cie modlitwa i wierze ,ze Twoja ogromna pokora zostanie nagrodzona
Weronika
Gru 18 '15, 22:19
Zawsze jest smutno, gdy dana osoba, która była blisko nagle odchodzi, naprawdę masz dużo sił, że niczego nie żałujesz, na pewno nie będziesz samotnym człowiekiem, miłość przychodzi sama, a czasami jest tak blisko nas, że nawet nie zauważamy,
Bożena
Gru 19 '15, 07:59
Dziękuję za Twoją wielką lekcję pokory i wiary.Dobrze, że już wiesz, że tak naprawdę nigdy nie będziesz samotny. Otulam Cię modlitwą:)
Musisz się zalogować, aby komentować

Zapisz

Autor Grzegorz
Dodane Lip 20 '14, 00:10

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (3 ocen)

Archiwum