Loading...

Blog użytkownika

Diana

Witam. Założyłam tu konto, ponieważ nurtuje mnie jedno pytanie.

Odmówiłam Nowennę Pompejańską, po czym kilka miesięcy później Nowennę Rozwiązującą Węzły. Jednak czytałam o niej na jakiejś stronie internetowej i źle zrozumiałam sposób odmawiania.

Odmowiłam jedną Nowennę w intencji 8 węzłów w moim życiu (ostatni dzień był bez intencji). Czy w takim razie modlitwa się nie liczy?

Czy Maryja wybierze z nich jeden węzeł? 

Proszę powiedzcie, co myślicie na ten temat

Diana Sty 31, 14:28 · Komentarze: 3
AGATA
Mam bardzo ważne dla mnie dwie intencje. Czy mogę o nie błagać odmawiając nowennę?
AGATA Sty 12, 21:00 · Komentarze: 2
marek

PILNE! osoby chcące otrzymać pakiet z obrazkami z nowenną pompejańską: dziś mamy dużą wysyłkę, kto chce, niech się zapisuje! TUTAJ: https://pompejanska.rosemaria.pl/2019/10/nowa-odslona-naszej-inicjatywy-obrazki-z-nowenna-pompejanska/

marek Oct 23 '19, 09:47 · Tagi: nowenna pompejańska, obrazki
Martyna
Czy podczas odmawiania nowenny mogę zajmować się dziećmi , teoretycznie jak odmawiam różaniec to zdaża się że dzieci mi zaczynają przeszkadzać.. nie zawsze jest tak ale zdaża się.. boję się że przez to nie zostanie wysłuchana moja prośba..
Martyna Oct 17 '19, 10:58 · Komentarze: 3 · Tagi: modlitwa pompejańska
Ewelina
Witam jest tu nowa. Mój mąż prowadzi firmę od 4 lat pogrążył nas w długi mamy ich sporo prawie milion zł Chciałam mu pomóc i wypłaciłam od rodziców z kąta 300 tys są zagranica były to ich wszystkie oszczędności jeszcze o niczym nie wiedza a dług się nie zmniejsza modlę się od roku to św Judy odmawiam różańce i do św Józefa Stoję w miejscu nie potrafię z tym żyć brak mi chęci do życia nie potrafię żyć z tym co zrobiłam moim rodzicom Jedynie co mnie powstrzymuje od zrobienia czegoś głupiego jest moja 7 letnia córka dla niej wstaje z łóżka i modlę się o lepsze jutro o inwestycje dla męża która pomogła by nam z tego bagna wyjść Proszę was o pomoc o modlitwę
Ewelina Oct 9 '19, 18:34
Strony: 1 2 3 4 5 ... » »»