Loading...

Modlitwa o miłość | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Besia
Besia Kwi 11 '14, 09:25

Natalko pięknie ,że to napisałaś ;))))))

Pozdrawiam serdecznie kochana ,niech Ci Pan Bóg błogosławi i dzieciątku Twojemu .

Agata
Agata Kwi 11 '14, 20:02
Hej u mnie dzis nowa NP, NP numer 2 dzien 11 chyba, i nagle ON pisze do mnie pytajac kiedy sie widzimy? bardzo mile uczucie, nie wiem czy to przypadek czy to Nowenna milczał 3 tyg...
Agata
Agata Kwi 13 '14, 13:46
myslicie ze to pomoc Nowenny? czy przypadek?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 14:50

Cytat z Anna Agatko, czy Ty myślisz w ogóle o czymkolwiek innym w swoim życiu poza tym mężczyzną? Zaufaj Panu i nie doszukuj się zależności czy przypadków. Po prostu zaufaj. I czekaj :) #181 Cytat Flaga

I to są święte słowa i bardzo mądre:)
Agata
Agata Kwi 13 '14, 14:50
oczywiscie,ze tak, ale co mam pisac na forum o pracy, czy o zdrowiu skoro nie o tym temat?
Jerzy
Jerzy Kwi 13 '14, 14:52
Myślę że to dobry znak i tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystasz. Czytałem zwierzenia dziewczyny która modliła się NP o powrót chłopaka a po jego powrocie tak się strasznie zaangażowała w tę odnowioną miłość że całkowicie zapomniała o modlitwie, przestała chodzić do kościoła i całkowicie odsunęła się od Boga. Po kilku miesiącach sielanki chłopak znów ją zostawił i poszedł sobie do innej a dziewczyna w swoim świadectwie oskarżyła Boga i Matkę Boską o wszystko co najgorsze.  
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 14:53

Cytat z Agata oczywiscie,ze tak, ale co mam pisac na forum o pracy, czy o zdrowiu skoro nie o tym temat?

he, he.....jesteś osobą jak widać niezwykle konkretną :) w sumie to i racja:)
chciał się spotkać: no to super , módl się dalej, Bóg da Ci to , co dla Ciebie najlepsze:) pozdrawiam:)
Dorota
Dorota Kwi 13 '14, 15:09
Agatko, spójrz na to z tej strony....11 kwietnia pisałaś tutaj , że się chłopak odezwał . Dziś piszesz , co ktoś o tym myśli, więc pomyśl , co Ty z tym zrobiłaś, co się działo przez te pozostałe dni od 11.  Po owocach bowiem poznajemy , czy to dzieło Boże, wyproszone np. przez Nowennę. Jerzy tu coś opisał, owoce widać były złe, ale mniemam , że ktoś był po prostu uparty tylko i klapki miał na oczach może z miłości.
Ale nic się nie dzieje przypadkiem, może coś nam Bóg chce pokazać przez to.....

Agata
Agata Kwi 13 '14, 15:37

Cytat z Weronika
Cytat z Agata oczywiscie,ze tak, ale co mam pisac na forum o pracy, czy o zdrowiu skoro nie o tym temat?

he, he.....jesteś osobą jak widać niezwykle konkretną :) w sumie to i racja:)
chciał się spotkać: no to super , módl się dalej, Bóg da Ci to , co dla Ciebie najlepsze:) pozdrawiam:)


Cytat z Weronika
Cytat z Agata oczywiscie,ze tak, ale co mam pisac na forum o pracy, czy o zdrowiu skoro nie o tym temat?

he, he.....jesteś osobą jak widać niezwykle konkretną :) w sumie to i racja:)
chciał się spotkać: no to super , módl się dalej, Bóg da Ci to , co dla Ciebie najlepsze:) pozdrawiam:)
No ale jest problem, podczas modlitw obiecałam Bogu, ze juz sie nie dam tak soba manipulowac i gdy on znow napisze to ja nie odpisze wiec teraz i tak jest cisza, nie odpisalam na sms w nadzieji ze odezwie sie jeszcze raz, zle zrobilam?
Dorota
Dorota Kwi 13 '14, 16:04
Zależy w jakim stanie ducha byłaś, co wtedy czułaś  i co czujesz teraz.
Ale widzę, że masz wątpliwości...a ponieważ i tak już nie odpowiedziałaś na sms  , więc po prostu czekaj....jeżeli to będzie od Boga to na pewno się odezwie jeszcze, albo się spotkacie jakimś cudem.
Agata
Agata Kwi 13 '14, 16:26
w jakim byłam stanie? hm bylam zadowoolona i szxczesliwa duzo wczesniej nim napisal, i chetnie bym odpisala ale nie zrobilam tego tylko ze wzgeldu na obietnice..
Agata
Agata Kwi 13 '14, 16:31
nie zrobilam tego w przyplywie zlosci czy tez zeby mu pokazac, lub sie odegrac...
Agata
Agata Kwi 13 '14, 16:34
tak wiec gdybym sama miala cos zrobic, to na pewno bym odpisała ale skoro tak sobie i Bogu obiecałam to po prostu nie moglam
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 17:52

Cytat z Agata

ON pisze do mnie pytajac kiedy sie widzimy? bardzo mile uczucie, bylam zadowoolona i szxczesliwaduzo wczesniej nim napisal
ucieszyłaś się z smsa:) to zrozumiałe ale, już wcześniej byłas szczęśliwa czego jeszcze do niedawna u Ciebie nie obserwowaliśmy a więc?myśle ,że NP działa tak ,że umiesz być szczęśliwa nawet i bez Niego- to dobry znak , co dalej....
Cytat z Agata i chetnie bym odpisala ale nie zrobilam tego tylko ze wzgeldu na obietnice..


Cytat z Agata nie zrobilam tego w przyplywie zlosci czy tez zeby mu pokazac, lub sie odegrac...


Cytat z Agata le skoro tak sobie i Bogu obiecałam to po prostu nie moglam

i bardzo dobrze:) nie wiem na jakiej zasadzie obiecywałaś?może na zasadzie: Boże  niech będzie wola Twoja, będę szczęśliwa cokolwiek postanowisz skoncentruję sie na Tobie Boże , wyciszę sie itd?( mam nadzieję ,że to było cos w ten desen). Idąc dalej tym torem moim zdaniem była to dla Ciebie próba, która przeszłąś zwycięsko:*

A teraz
Cytat z Dorota .jeżeli to będzie od Boga to na pewno się odezwie jeszcze, albo się spotkacie jakimś cudem.

właśnie! I tak do tego podchodź:) pozdrawiam:)
Agata
Agata Kwi 13 '14, 18:06
Obiecałam BOGU, tzn powiedziałam MU, BOze wiem, ze juz wiele razy sie przed nim upodlilam i obiecuje Ci, ze jesli on teraz sie odezwie to ja mu nie odpisze i nie oddzwonie. Na tej zasadzie to bylo.
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 18:10
No i spełniłas obietnicę. Myśle ,że jesteś bardzo mądra i silna Agatko tylko trochę sie pogubiłaś, z Bogiem jednak szybko znajdziesz właściwą drogę:)
Agata
Agata Kwi 13 '14, 18:17
Tylko teraz patrzac po ludzku on sie juz raczej nie moze odezwac
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 18:18
Ale po ludzku patrzec nie musisz bo wszystko w rękach Boskich:)
Agata
Agata Kwi 13 '14, 18:20
zgadza sie :)
Weronika JG
Weronika JG Kwi 13 '14, 18:24
<przytul>ja wiem Agatko ,że to nie jest łatwo, że byś chciała ,że On ,że Ty i tak dalej....ale poczekaj. Sama napisałas ,że sie przed nim upodliłaś- to nie dobrze, teraz musisz pokazać mu ,że MUSI Cię szanować  bo jestes godna tego szacunku! I sama to zrozumieć . A jesli nie On to jakis INNY , który będzie zesłany od Boga, który będzie kochał Cie i szanował:) Amen
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »