Loading...

Wyjątkowa książka o św. Michale Archaniele z bloga marek

Dawno nie mieliśmy tyle problemów, jak z tą książką! Prawie miesięczne opóźnienie z powodu nagłych awarii w drukarni. Niemożność dopięcia podstawowych spraw w drukarni, wszystko na przekór!

Wielkość św. Michała ArchaniołaCo to za książka, która powoduje takie problemy? To „Wielkość św. Michała Archanioła. – Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych”. Nabożeństwo rekomendowane przez samego św. ojca Pio! Książka bardzo popularna jeszcze za życia świętego, przetłumaczona na wiele języków, a potem jakby… zapomniana. Oto jej polska wersja z imprimatur nadanym w archidiecezji poznańskiej.

I oto teraz, po wielu perturbacjach, oddajemy ją w końcu w Wasze, ręce drodzy Czytelnicy! Książka ta to nie tylko nabożeństwo. To nawiązanie głębokich relacji z tym największym naszym anielskim Obrońcą. To zapoznanie się ze św. Michałem, śledzenie Jego obecności w śród nas przez wieki chrześcijaństwa. Warto mieć za przyjaciela św. Michała, zwłaszcza w naszych czasach, gdy tyle niebezpieczeństw duchowych czyha na nas i naszych bliskich.

 

Zobacz w księgarni rosemaria.pl  

Poprzedni wpis     
     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

Dorota
Sty 8 '16, 19:53
Mam rozumieć, że to 30 - dniowe nabożeństwo jest tam całe, ze wszystkimi wskazaniami, czy tak?
Weronika
Sty 8 '16, 19:56
Z nabożenstwem oraz zadaniami na poszczególne dni,bardzo ciekawa,
Besia
Sty 8 '16, 20:18
Bardzo ciekawa;)
Dorota
Sty 8 '16, 20:26
Weroniko, czy mam sądzić , ze masz już ta książkę i jest to Twoja odpowiedź na moje pytanie...?
marek
Sty 8 '16, 21:23
Tak, Doroto. Codziennie jest tam: 1. krótkie rozwazanie teologiczne 2. historia jednego z objawień św. Michała Archanioła 3. modlitwa 4. zadanie do wykonania. To czwarte jest najmocniejsze :)
Dorota
Sty 8 '16, 21:34
Dzięki :) Wyobrażam sobie to czwarte , bo wspominałeś o nim w radio, tak więc wydatki na początku roku mnie czekają :)
Musisz się zalogować, aby komentować