Loading...

Rocznicowy konkurs! z bloga marek

Z okazji rocznicy strony zywyrozaniec.pl przygotowaliśmy mały konkurs. Wystarczy odgadnąć, o którego świętego pytamy, by wziąć udział w loterii. Do wygrania będą książki o tym właśnie świętym.


O kogo chodzi? 


O mężczyznę, który był nieślubnym dzieckiem, mulatem, zdobył wykształcenie fryzjerskie i lekarskie, by potem wstąpić do zakonu "różańcowego". Tam wzniósł się na mistyczne wyżyny tak bardzo, że aż... lewitował.


Mam nadzieję, że nie okaże się to pytanie zbyt trudne? :)


Odpowiedzi można wklejać w komentarzach


Poprzedni wpis     
     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

Jakub SDS
Mar 8 '13, 16:07
chodź i tak jestem przekonany :)
marek
Mar 8 '13, 17:26
Do niedzieli. Pisałem to w pierwszym wpisie, który przypadkowo potem skasowałem.
Dagmara
Mar 8 '13, 19:01
Sw Marcin De Porres
Agnieszka Maria
Mar 10 '13, 13:51
Św. Dominik, założyciel dominikanów. Jest "twórcą" różańca...Nawet w Nowennie Pompejańskiej jest wspomniane o Św. Dominiku...czyli krótka modlitwa."O święty kapłanie Boży i chwalebny patriarcho św. Dominiku, który byłeś przyjacielem, synem ukochanym i powiernikiem Niebieskiej Królowej, oraz zdziałałeś liczne cuda mocą Różańca św., i Ty, św. Katarzyno Sieneńska, pierwsza córo Zakonu Różańcowego i potężna pośredniczko przed tronem Maryi i u Serca Jezusowego: Wy moi ukochani święci spójrzcie na moje potrzeby i zlitujcie się nad moją sytuacją, w jakiej się znajduję. Wy mieliście na ziemi serca otwarte na nędzę innych i rękę potężną, aby jej zapobiec, teraz w niebie nie umniejszyły się ani wasza miłość ani wasza moc. Módlcie się! Módlcie się Matko różańcowa i święci, gdyż mam wielką ufność, że za waszym pośrednictwem muszę osiągnąć łaskę, której tak bardzo pragnę. Niech tak się stanie."...przytoczyłam ją...chyba że się mylę...Św. Dominik, założyciel dominikanów. Jest "twórcą" różańca...Nawet w Nowennie Pompejańskiej jest wspomniane o Św. Dominiku...czyli krótka modlitwa."O święty kapłanie Boży i chwalebny pa...Więcej…
marek
Mar 10 '13, 19:09
O 21 zamykamy konkurs, a potem losowanie :)
Piotr
Mar 10 '13, 20:06
Święty Marcin de Porres
marek
Mar 10 '13, 21:00
już 21, konkurs zamknięty, zaraz wylosuję w arkuszu kalkulacyjnym zwycięzców
marek
Mar 10 '13, 21:05
Wyniki. Prawidłowa odpowiedź padła tak ściśle rzecz biorąc jedna: Marcin de Porrès. No ale zaliczamy wszystkie, nie każdy ma na klawiaturze "è" ;-)

Komputer wylosował trzy osoby, są to:

Magdalena Maria
Gabriela
Józef

Zwycięzców proszę o kontakt, najlepiej przysłać mi PW z adresem do wysyłki. Gratuluję :)
Wyniki. Prawidłowa odpowiedź padła tak ściśle rzecz biorąc jedna: Marcin de Porrès. No ale zaliczamy wszystkie, nie każdy ma na klawiaturze "è" ;-)

Komputer wylosował trzy oso...Więcej…
marek
Mar 10 '13, 21:25
Możesz skopiować tę literkę stąd: ö
Agnieszka Maria
Mar 18 '13, 20:26
Pomyliłam się...można też i Świętego Dominika przypisać do twórcy różańca...a to Święty Marcin...:)
Musisz się zalogować, aby komentować