Loading...

Moje małżeństwo - moim skarbem..... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Besia
Besia Sty 10 '14, 17:32
I ja:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 10 '14, 17:35
Miło mi będzie zasypiać ze świadomością,że tam gdzieś Wy dziewczęta też dzierżycie w dłoniach do snu różaniec<zachwyt> :))
Besia
Besia Sty 10 '14, 17:48

Oj fajnie ,fajnie ,że jest więcej takich osób;))))

Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 09:37
Z jednej strony mąż - z drugiej różaniec- a ja pośrodku jak rodzynek:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 11 '14, 13:10

Dzis znów moja czteroletnia córeczka zapragnęła miec różaniec> Wczoraj odmówiła gorliwie aż 34 zdrowaśki ze mna wieczorem.Dzis od rana prosiła o różaniec:) cóż było robić? Poszłam i kupiłam:)

 To moja Córeńka, rozwrzeszczana ale i rozmodlona:)

Besia
Besia Sty 11 '14, 14:32

Weroniko cudowna Córunia :))))))

Pięknie ,że chce się modlić ,całuski dla niej i wszystkich Twoich pociech :)))

Weronika JG
Weronika JG Sty 12 '14, 09:56
Dziękuję Beti:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 12 '14, 11:10
Postanowiłam zacząć odmawiac jeszcze jedną Nowennę:) zobaczymy jak mi pójdzie:)Łaska i spokój płynące z modlitwysą tak niezmiernie wielkie ,że każda wolna chwile poświecam właśnie na modlitwę. To niesamowite jak Mateczka zmienia moje życie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 08:43

Wczoraj w Kościele doznałam jakiegoś radosnego olśnienia modląc sie przed obrazem Matki Boskiej.

Pomyślałam ,że w całym swoim życiu nie mam już czego sie bać bo Maryja czuwa nade mną. Patrzyłam na jej twarz na obrazie, na blask jaki bił z jej oblicza i szat. Modliłam sie na różańcu, mój najstarszy syn też obok mnie modlił sie na swoim . Prostota różańca i jednocześnie jego moc jest wielka!

Besia
Besia Sty 13 '14, 09:10
Piękne to co piszesz Weroniko :)))))))
Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 09:20
A mnie tak przebardzo i przestrasznie cieszy to ,że znalazłam to forum. Jest NIESAMOWITE !!!
Edytowany przez Weronika JG Sty 13 '14, 09:22
Besia
Besia Sty 13 '14, 09:49
Też tak myślę;))))
Arek
Arek Sty 13 '14, 11:55
Forum jak i modlitwa dają nam nadzieję,wewnętrzny spokój  ale też i wiarę na lepsze jutro:) Też jestem zadowolony że tutaj trafiłem, gdyby ktoś mi powiedział o tym pół roku wcześniej pewnie bym go wyśmiał.... tak moje życie było zaprzątnięte pokusami....
Besia
Besia Sty 13 '14, 12:11

Widzicie jakie cuda się dzieją :)

Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 12:35
Ogladam własnie uzywane modlitewniki na allegro.... kupować? prawie 600 strona za 6 zł...
Besia
Besia Sty 13 '14, 13:03

Z modlitewnikami też trzeba uważać ,ja dostałam od koleżanki bardzo się ucieszyłam to osoba bardzo wierząca ,kupiła go w sklepiku przy kościele i jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam go  na liście modlitewników nie zatwierdzonych przez kościół .Dużo modlitw znałam wcześnie i ale okazało się że są tam modlitwy nie zgodne z nauczaniem kościoła ,na szczęście nie korzystałam z nich ,ale trzeba uważać i sprawdzić przed zakupem .

Besia
Besia Sty 13 '14, 13:41

Jednym z takich modlitewników jest Armia Krwi Chrystusa ,są tam różne piękne modlitwy ,znane też ,ale i są modlitwy z nieuznanych przez kościół objawień .

http://sanctus.com.pl/szczegoly/2640/armia_najdrozszej_krwi_jezusa_chrystusa

Weronika JG
Weronika JG Sty 13 '14, 16:03

Kupiłam, redagował go ks.Koperek

wydawnictwo Archidiecezji Kraków

nie powinno byc chyba w nim niczego złego skoro ksiądz redagował:)

o taki:http://allegro.pl/...4509.html?source=mlt


Edytowany przez Weronika JG Sty 13 '14, 16:07
Besia
Besia Sty 13 '14, 17:30
Pewnie wszystko w porządku:))) Tamten to nie przez księdza redagowany,nie ma imprimatur ,autor świecki i nikt nie wie kim na prawdę jest ,dziwne tylko ,że katolickie księgarnie go sprzedają .
marek
marek Sty 13 '14, 21:10
Jak maz drwi to dobrze, bo... zauwaza :)
Zobaczysz, ze jeszcze sie kiedys przylaczy :):) ale wiesz, dla niektorych facetow modlic sie to jak okazac slabosc. Wiec warto miec w zapasie rozaniec i dac mu, chocby bez slowa, proponujac przylaczenie sie do ciebie i corki.

http://pompejanska.rosemaria.pl/...la-mnie-od-alkoholu/
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »