Loading...

Moje małżeństwo - moim skarbem..... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Weronika JG
Weronika JG Sty 22 '14, 16:14

hmmmmmm :) ja się modlę za to nawet jak jest dobrze, a zwłaszcza jak jest dobrze- by dobrze było nadal:)

Ty widze troszke tak....: jak trwoga to do Boga:))

ania
ania Sty 22 '14, 19:02
Weroniko,wydaje mi sie ,ze trzeba "dorosnac"do rozmowy z Bogiem,moze mnie zle zrozumiecie ale niestety duzo ludzi (w tym i ja) modli sie o cos a kiedy to otrzyma to zapomina,ze tzreba tez podziekowac za dar.Przyznam sie ,ze tez tak robilam i na szczescie Jezus mnie zawsze wysluchal i dopomogl..pozniej juz bylo ok wiec a to bylam zmeczona a to jakas kolezanka itd.

Dopiero po kilku razach zauwazylam,ze zawsze o co prosialm dostalam a Jezus "odszedl"sobie pocichu,uchylil sie,dal mi czas na to zebym mogla na wlasnej skorze poczuc to,jak On sie czul kiedy mu nie dziekowalam.

Pan Jezus nie przyjdzie do nas i nie bedzie nam wytykal,ze mu nie dziekujemy,On poczeka bo wie,ze i tak sie znowu do Niego zwrucimy..a On nas wyslucha..bo jest naszym najwiekszym Przyjacielem...


Weronika JG
Weronika JG Sty 22 '14, 19:16

Dorastanie do modlitwy , jak też do wszystkiego , tak jak i ciągły rozwój jest wpisane w życie człowieka od poczęcia az do śmierci....



Nowenna działa cuda w moim małżeństwie! To działa!:))

Edytowany przez Weronika JG Sty 22 '14, 19:17
ania
ania Sty 22 '14, 19:59
dokladnie tak....



Weronika JG
Weronika JG Sty 23 '14, 10:39

Panie Boże dziękuję Ci za Ducha Świętego , który(jak mocno ufam w to) prwadzi mnie i napełnia , abym postępowała mądrze, z wyczuciem:)

Matko Boża, Moja Matko, dziękuje za to ,że mnie najzwyczjniej po kobiecemu rozumiesz, moje lęki, moje cierpienia i obawy.

Jezu Chryste dziękuję Ci ,że mnie i moje modlitwy Krwią Swoją Świętą chronisz, i za cierpliwośc do mnie bardzo Ci dziękuję;))

Amen


Weronika JG
Weronika JG Sty 24 '14, 13:09

Myślałam ,że odmawianie dwóch NP bardzo będzie kłopotliwe, a tu niespodzianka:)

Pewnie to Matka Boża zawsze tak jakos mnie prowadzi bym miała czas na modlitwę i samozaparcie:)

Chwała Panu!:)

Natalia
Natalia Sty 24 '14, 15:26
Ty to jestes :) Ja tez od jakiegos czasu modle sie do Ducha Swietego aby mnie swoimi laskami obdarzyl...:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 24 '14, 15:28

a jestem jestem - jedna nowenne odmawiam zawsze po północy:)

potem na druga mam cały dzien:)

i tak sprytnie sobie radzę:))

Weronika JG
Weronika JG Sty 25 '14, 12:24

Chyba zacznę trzecią nowennę:))

modlę sie o rozeznanie:))

Weronika JG
Weronika JG Sty 26 '14, 19:23
Nie tak łatwo jest trzy nowenny odmawiać ale ...daję radę:) Z różańcem zasypiam i z różańcem się budzę. Oglądam filmy o świętych szukając wskazówek by wytrwać w modlitwie. O dziwo łatwo mi idzie, różaniec      "wszedł mi w krew":)Staram się jak mogę dobrze kontemplować tajemnice i rozmawiać z Bogiem. Dziś w naszym kościele był ksiądz z Niepokalanowa. Rozdawał medaliki dzieciom. Mam w domu teraz całe Niepokalane Rycerstwo:))
Weronika JG
Weronika JG Sty 27 '14, 11:42

Stała sie rzecz dziwna i nie wiem jak to odbierać. W 3 dniu mojej NP o nawrócenie męża, ósmym o zmiane pracy dla Niego i dwudziestym piątym błagalnym dniu o to by dokonywał zawsze własciwych wyborów mąz mój oznajmił ,że on uważa ,że Bóg istnieje tylko mu trudno to okazać .

Tego sie nie spodziewałam , a przynajmniej nie tak szybko...:)

 Twierdził on bowie ,ze w Boga przestał wierzyc w szkole średniej:)

A tu niespodzianka. Juz w trzecim dniu Nowenny???

Weronika JG
Weronika JG Sty 27 '14, 11:58

A wczoraj sam wypychał mnie do kościoła( szkoda, że siebie nie wypchnał:)) , ale na to jeszcze przyjdzie czas:))


Mnie wypychac nie trzeba:) jak wróciłam strasznie był ciekaw co było i jak było:)

mam nadzieję ,że w końcu spokornieje i pójdzie tam za mna jak baranek...:))

Weronika JG
Weronika JG Sty 27 '14, 12:11

Ale zeby tak szybko?

Bardzo mi sie przygląda jak sie modlę:)

Besia
Besia Sty 27 '14, 12:22
Pięknie;)
Jerzy
Jerzy Sty 27 '14, 17:26
Najpiękniej będzie gdy razem z Wami pójdzie za rękę do kościoła, przez nikogo nie przymuszany. Doczekasz się tego niedługo bo im bardziej wzrasta wiara to tym więcej otrzymujemy łask. 
Iwona
Iwona Sty 28 '14, 02:00
Bog Cie tak szybko wysluchuje to za te omodlenia forumowiczow.
Weronika JG
Weronika JG Sty 28 '14, 13:40
...potrafię w nocy obudzić się z modlitwa na ustach- praktycznie co noc jak się budzę to z automatu- Zdrowaś Maryjo:)
Weronika JG
Weronika JG Sty 28 '14, 18:53

...hmmm, a może zwyczajnie bardzo kocham człowieka, który jest moim mężem? Kocham go tak , że jakby mu cos groziło pewnie bym go cała soba zasłoniła , żeby nie stała mu sie krzywda.....

...pewnie to nie psychika, tylko coś innego...

Weronika JG
Weronika JG Sty 28 '14, 19:09
Dziekuje Ci Renatko, wezmę sobie Twoje rady głęboko do serca:))
Weronika JG
Weronika JG Sty 29 '14, 13:44
Dziś zakończyłam częśc błagalna jednej z modlitw , która odmawiam. rano byłam na mszy świetej. Jak to szybko zleciało...az dziw bierze ,że modlę sie juz 27 dni...:))
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »