Loading...

Jak znaleźć Boga? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Mar 11 '14, 11:56
Moim zdaniem to "szukanie Boga " jest całkiem niepotrzebne - przeciez Bóg cały czas jet przy Tobie. Jesli to zrozumiesz- zaczniesz z nim rozmawiac , czuc go i przestaniesz szukac czegos co masz obok siebie:) 
Jerzy
Jerzy Mar 11 '14, 12:15

Jan Hruszowiec

Nie szukaj KIERUNKU nawrócenia swego!
Szukaj Jezusa, patrz na Jezusa, słuchaj Jezusa.... zapomnisz wtedy o kierunku, bo będzie on wtedy zawsze dobry, zawsze Jezusowy. JEZUS jest celem, On mi nadaje kierunek. Kierunek mojego nawrócenia nie zawsze musi być Jego kierunkiem. Mając Go wszystko będzie jaśniejsze. W ten sposób nigdy się nie pomylisz.

Adam
Adam Mar 11 '14, 15:07
przez leki przytyłem też :( mam taką małą piłkę, zawsze byłem chudy :( nie dość że miałem blizny po trądzikach to teraz naprawdę wyglądam jak potwór :( jestem nikim :( dlatego nie mam ochoty już żyć, już dawno bym się zabił ale boję się to zrobić :( więc się nie zabiję, zostaje mi schowanie się pod kocem.
Besia
Besia Mar 11 '14, 15:47
To nie prawda ,że jesteś nikim ,masz wielką godność Dziecka Bożego Adamie .To ,że przytyłeś i masz  blizny tego nie umniejsza ,wszyscy mamy jakieś niedoskonałości . 
Bridget
Bridget Mar 11 '14, 16:58
No paczpani,ja ciągle o tę spowiedź.A Adam jakby nie widział moich wpisów.  Polecam tę książkę   http://static.izajasz.pl/ksiazka/1363-moc-uwielbienia.jpg        

,,Moc uwielbienia''.                      

Naprawdę pomaga zrozumniec co Pan chce nam powiedziec.    


Monika
Monika Mar 11 '14, 17:46
Adamie na brzuszek polecam ćwiczenia - są filmiki na youtube i możesz ćwiczyć w domu, przed komputerem a na blizny potradzikowe polecam wizytę u kosmetyczki - kilka odpowiednich zabiegów powinno sobie poradzić z problemem. Można tez zastosować Bio Oil - do kupienia w Drogeriach Natura, Rossmanie albo w aptece. Świetnie sobie radzi z bliznami wszelkiego rodzaju. Tu masz przykładowe zdjęcie :


Tylko musisz CHCIEĆ coś zrobić w każdym z tych tematów bo samo narzekanie nie pomoże.

Weronika JG
Weronika JG Mar 11 '14, 17:48

Cytat z Adam  :( spowiadałem się już dwukrotnie z całego życia , przyjąłem eucharystię
no paczpani Bridget! Jak Pani niedokładnie czyta:)
Monika
Monika Mar 11 '14, 17:53
Weronika - Adam tak chaotycznie odpowiada, że wcale się nie dziwię Bridget, że nie doczytała...
Adam
Adam Mar 11 '14, 18:13
W  przeciągu ostatniego roku.
Bridget
Bridget Mar 11 '14, 18:22
Pisałam o spowiedzi...chodziło mi o to by zacząć od spowiedzi,porządnej spowiedzi. 

Ewentualnie do egzorcysty... 



Nie ma nic po środku jest albo Bóg-światłośc świata. 

Albo szatan-ciemność.

Weronika JG
Weronika JG Mar 11 '14, 18:24
Dlaczego do egzorcysty?
Bridget
Bridget Mar 11 '14, 18:25
Weroniko-a dlaczego pytasz??
Weronika JG
Weronika JG Mar 11 '14, 18:27
Bo mnie ciekawi Twój wpis:)
Bridget
Bridget Mar 11 '14, 18:29
Niektóre objawy zniewoleń przypominają choroby psychiczne, są to: napady lęku, myśli samobójcze, depresja, koszmarne sny, widzenia, głosy. Niektóre objawy przypominają choroby fizyczne, np. ból głowy, żołądka i innych części ciała, wykręcanie rąk lub nóg. W takich przypadkach osoba zniewolona zwykle nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu, sądzi że jest po prostu chora. Inne objawy, które wyraźniej wskazują na zniewolenie duchowe wiążą się z dziedziną życia religijnego, do nich należą: myśli bluźniercze zwłaszcza w czasie modlitwy, złe samopoczucie w kościele, trudność w przystępowaniu do sakramentów, agresja wobec rzeczy świętych, drżenie lub chwianie się w czasie modlitwy, niechęć do modlitwy i lęk przed wodą święconą. Rozeznanie, czy chodzi o chorobę psychiczną czy o zniewolenie duchowe jest niekiedy trudne. Jeżeli nie ma lęku lub agresji w stosunku do rzeczy świętych – a może zdarzyć się taki przypadek nawet u osób naprawdę zniewolonych – trzeba dowiedzieć się, czy nie miały miejsca w życiu danej osoby jakieś wydarzenia, które mogły spowodować zniewolenie duchowe. Jeżeli takie wydarzenia miały miejsce, np. spirytyzm, można podejrzewać, że duch zły sprytnie utajnia swoją obecność chowając się za objawy chorobowe. Trzeba wiedzieć, że zły duch na ogół nie działa pod swoim własnym imieniem, osobie zniewolonej przedstawia się jako dusza kogoś zmarłego, jako „dobry duch przewodnik”, nie chce dopuścić do egzorcyzmów, wmawia zniewolonemu, że to jest choroba i że egzorcyzmy nie są mu potrzebne. Niekiedy może nawet nie objawić się w czasie pierwszych lub drugich egzorcyzmów. Dopiero powtórzenie i przedłużanie egzorcyzmów staje się dla niego „nie do zniesienia
Edytowany przez Bridget Mar 11 '14, 18:30
Besia
Besia Mar 11 '14, 18:30

Adamie ,a może spróbował byś umówić się z jakimś księdzem na rozmowę ,nie musi to być spowiedź tylko szczera rozmowa o Twoich dylematach na temat wiary ,na pewno uda Ci się znaleźć kogoś odpowiedniego kto Ci wyjaśni wiele Twoich wątpliwości w realu ,bo inaczej się rozmawia na żywo niż przez internet .

To prawda ,że leki mogą powodować tycie i może nie jest tak łatwo schudnąć,ale jest to możliwe teraz wiosna więcej ruchu na powietrzu ,polecam rower ,mało ,że odchudza to odstresowuje ,a blizny też da się wyleczyć teraz jest wiele pomocnych środków . 

Bridget
Bridget Mar 11 '14, 18:31
Beti ma rację.
Weronika JG
Weronika JG Mar 11 '14, 18:33

Oczywiście ,że ma. Zdanie Bridget też jest ciekawe i prawde powiedziawszy bardzo mądre Może to nie depresja i lęki tylko jakies złe duchy?

POwinieneś pogadac z księdzem.

Marta
Marta Mar 11 '14, 18:38
Polecam ruch i ograniczenie słodyczy, gazowanych napojów - one tuczą najbardziej. Same leki raczej nie tuczą, jak już to wzmagają apetyt. Musisz się uzbroić w cierpliwość i silną wolę i działać!

Ja miałam taki czas, że byłam totalnie załamana, siedziałam w domu i tyłam. Raz jak się zmierzyłam to miałam w talii 88 cm :) Byłam załamana. Zaczęłam ćwiczyć w domu (bo nie stać mnie na siłownię) i mniej jeść, ale bez żadnej drakońskiej diety. Teraz mam ok. 69 cm w talii. Samo nie przyszło, napracowałam się ostro, zwłaszcza, że mam tendencję do tycia. Jeśli jednak ja mogłam schudnąć, to wierz mi - Ty też możesz :) 

Adam
Adam Mar 11 '14, 21:07
Idę się pomodlić na różańcu . Mam nadzieję że moja modlitwa zostanie wysłuchana.
Monika
Monika Mar 14 '14, 08:39
co u Ciebie Adamie?


natknęłam się na świetny artykuł http://gosc.pl/doc/1880444.Milimetr-ponizej-piekla - może zawarte w nim informacje pomogą i Tobie w walce z chorobą. 

Strony: « 1 2 3 4 5 6 »