Loading...

Awaria z bloga marek

Akurat zdążyłem pomyśleć, jak szybko idzie ta praca nad numerem 10! Że jest szansa, ze zdązymy na piątek! — Na pewno ktoś się modli! :)


Chilę później – komputer zaczął wysiadać. Pierwszy raz coś takiego miałem od roku –komputer co prawda był kupiony używany, nie nowy, ale powinien być niezawodny. Czarne kwadraty na monitorze, po chwili jakaś blokada. Uruchomiłem jeszcze raz – nic… Jeszcze z cztery razy… To samo… Zacząłem już obmyślać plan awaryjny, wiedząc, że to oznacza potężne opóznienia, ale po kolejnym uruchomieniu coś zaskoczyło. 


Na razie dział, ale to elektronika… Może to sygnał zapowiadajacy większą awarię?


Proszę, westchnijcie, żeby dociągnać ten numer KRŚ. Potem niech się dzieje co chce, ale to naprawdę musi iść do drukarni w piątek…………… :) Wola nieba!


Poprzedni wpis     
     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

Monika
Cze 12 '14, 12:05
jestem w pracy ale łapię za różaniec!
marek
Cze 13 '14, 01:43
jakoś idzie na zamiennikach :) dzisiaj oddajemy do druku, trzynastego, dzien Maryjny! Choć piatek, to nie jestesmy zabobonni, co nie? ;)
Bridget
Cze 13 '14, 13:57
Dziś Matki Boskiej Fatimskiej!:-)
Jerzy
Cze 13 '14, 14:01
Pamiętajmy że 13 w piątek jest dniem przesądnym dla masonerii bo tego dnia się z nimi kiedyś rozprawiono (choć nie do końca bo przetrwali w podziemiu). Dla nas niech to będzie dzień radosny czego sobie i Wam życzę :)
Monika
Cze 13 '14, 18:42
na chwałę Maryi!
Dorota
Cze 13 '14, 19:12
Hmmm Marku, ale nie piszesz , jak z tym drukiem, wszystko okey...?
marek
Cze 13 '14, 19:41
Numer jest w drukarni :) To plus. Minus, ze nie zdążyli sprawdzić dzisiaj. Drugi minus: przez te opóźnienia mamy masę poprawek, których nie zdążyliśmy nanieść. Ale za to drugi plus: mamy cały weekend na to :)) Więc dwa plusy i dwa minusy, wychodzimy na zero. Komputer chyba wytrzyma te jeszcze dwa dni. Oby! Numer jest, mam nadzieję, ciekawy. W sobotę albo w niedzielę wrzucę spis treści i informację o nim.Numer jest w drukarni :) To plus. Minus, ze nie zdążyli sprawdzić dzisiaj. Drugi minus: przez te opóźnienia mamy masę poprawek, których nie zdążyliśmy nanieść. Ale za to drugi plus: mamy cały weekend ...Więcej…
Monika
Cze 13 '14, 19:45
no to jak na zero to nie jest źle :)
Majek
Cze 13 '14, 20:08
Myślę, że chyba nie trzeba nas zachęcać do lektury:) Z większym utęsknieniem będziemy czekali na przesyłkę :)))
Dorota
Cze 13 '14, 20:47
No to chwała Panu! :))) Plus...numer będzie :) Minus...w weekend znów nie odpoczniesz :( Niech więc wszyscy Aniołowie Cię/Was wspomagają !
Musisz się zalogować, aby komentować